Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A hack tool biztonságos?

A hack tool biztonságos?

Figyelt kérdés

itt egy videó róla: http://www.youtube.com/watch?v=tuS_cO-_wqw&feature=related

ugye petvillen szeretném használni, még nem töltöttem le, de nem tudom vírus-e. gyanús nekem hogy az asztalon csak a tool van.szóval,kamu vagy működik?


2011. júl. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem ér ennyit egy ilyen szar oldal hogy miatta beszedj nagy valószínűséggel vírusokat :D


De ha nagyon kell akkor bepróbálod, max újratelepítés lesz a dologból, jobb esetben lelopják a személyes adataid is...de ez már csak az én fantáziám szüleménye:)

2011. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Passz. Én cheat engine-vel hackeltem facebookos játékot, az tuti nem lehet vírusos csak ki kell tapasztalni a működését. A cheat eredményt gyors fejlődés, 1 csomó fizetős cucc, és 5 perc után 1 BAN lett :D Szerintem nem ér annyit 1 flash játék hogy kockáztasd a facebookos adataidat.
2011. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy használat idejére kapcsold ki a vírusirtót a megfelelő hatás érdekében. (nod32 maradhat, az úgy is beengedi :D)

99,53%, hogy amíg megHEKKeled a szervert, téged is meghekkelnek. Nem kicsit. Nagyon.

G.

2011. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :) :/ nekem is van cheat enginem, 5.6 -os , de még sehol sem találtam meg hogy kell petville-t hackelni vele :/

a youtube-on láttam, de olyan gyorsan csinálta hogy nem tudtam kivenni mit kell csinálni :/ és ebben,tud valaki segíteni? :DD

2011. júl. 25. 11:13
 5/5 A kérdező kommentje:
most találtam egy magyar tutorial-t de nem sikerül :( először ment,aztán amikor vettem volna valami kiírta hogy nincs rá pénzem,frissítettem az oldalt és megint annyi lett mint régen :(
2011. júl. 25. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!