Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit hogyan csináljak? (linux)

Mit hogyan csináljak? (linux)

Figyelt kérdés

win xp-m van de nagyon szeretnék Linux-Ubuntu-t

nos a wint amikor újra telepítem utána fel kell tenni a wifi driverjét hangkártya...

nos ezek szerintem csak win alá vannak írva vagyis szerintem nem kompatibilisek a Linux rendszerrel.

Mit kéne tennem?


2011. júl. 24. 19:39
 1/5 VODKA0710 ***** válasza:
Írd le a tipusokat, és megnézzük. Amúgy meg próba cseresznye. Nálam a hangkártyára kellett mindig külön driver XP-nél, de valahogy az Ubuntu felismerte egész szépen.
2011. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Enis linuxot hasznalok a linuxhoz nemkell sem wifi driver es hangkartya illeszto progi sem csak alapbol oan halk a linuxon a hang,h a deneverek sem halljak ez azert van,mert rakell menni a terminalra es beirod alsamixer es minden felhuzol a nyilakkal maxra es megis van :) csakis graf.kartya illeszto progi kell ra ha nvidias letoltheted a nvidia.com-rol kivalasztod a tipusat es azt,h mien linuxra x86(32bit) vagy pedig x64(64bit).ByE
2011. júl. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
es ha telepited a ubuntu kiirja,h hianyzik egy driver blablabla raklikkelsz es kiirja,h hianyzik a graf. kartya ill progija csak annyi,h ott ramesz a activatera es automatikusan letolti es telepiti :)
2011. júl. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a ubuntu azert jo,mert automatikusan felismeri ha nincs telepitve a driver szoval ne aggodj a linux legalabbis a ubuntu(en nem ubuntut hasznalok xD) baratsagosabb a winnel
2011. júl. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2011. júl. 26. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!