Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Photoshop cs5-öt ingyen (teljes verziót)?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol csak a Photoshop hivatalos oldalán de ott meg azt írja hogy valami mást is le kell tölteni hozzá, de az sincs sehol :|
2011. júl. 27. 21:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tudod megfizetni (már pedig szinte senki sem tudja), használj ingyenes alternatívákat, például a GIMP-et (www.gimp.hu). Ez is ugyanazt tudja, és teljesen jó.
2011. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
regisztrálj jó torrent oldalra és ott MINDEN TELJES VERZIÓ INGYEN VAN!!!!:D
2011. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Írd mellé a keresőbe, hogy pl. download, crack, free, full version. Tuti kidob egyet. Ehhez még meghívós torrent sem kell.
2011. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

Éppen arra kérdeztél rá, hogy hogy tudsz több mint negyed millió forintot ellopni.

Tanulj meg használni más ingyenes programot, vagy vásárold meg: amennyiben pénzt keresel vele forgasd vissza (egy profi grafikus akinek PS-re van szüksége ki tudja termelni).

2011. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Ti most komolyan ezeket lopásnak fogjátok fel?:O
2011. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%

"már pedig szinte senki sem tudja"...mert nem is arra találták ki hogy minden kis p*csa azzal szépítgesse az iwiwes képeit, aki meg komolyan melózik vele, az megfizeti (a tanfolyamok rá is kb annyiba kerülnek)


Ajánlom én is a Gimp-et, ugyanúgy megoldasz benne bármit, és ingyenes.

2011. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%

Ti most komolyan ezeket lopásnak fogjátok fel?:O...igen, ellopsz 50-100, vagy akár milliós nagyságrendű programokat (pl Archicad)...ez bizony lopás.


Attól hogy nincs semmi retorziója még lopás. Kicsit olyan eset, mint a bkv-n bliccelni...azt is a többség elnézi, aztán csodálkozik hogy 4000 egy diákbérlet.


Ezis kicsit magyar mentalitás, amit én veszek el, az nekem jár, de ha más veszi el akkor már lopás.


Úgy vagyok vele, lehet ezt úgy nézni, hogy nem lopás, akkor viszont a politikusokra/egyéb fejesekre se sírjon senki hogy jajj csak lopnak...mert ennyi erővel az sem lopás, csak "okosan csinálják" és tudják honnan kell elvenni.


Na lehet lepontozni.

2011. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

katt: www.torrentz.eu


itt keresel és letöltesz egy torrentet!

2011. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

"komolyan ezeket lopásnak fogjátok fel?"


Igen! A munkámhoz nem a PS-re, hanem a CS5 Master Collection-ra van szükségem.

Van olyan megrendelőm, aki megköveteli a jogtiszta szoftver használatot és nem kapok munkát anélkül.

Ez több mint 1 millióba fáj. Te mennyi munkából keresel meg annyit, hogy ezt letedd és mellette megélj? (Ne legyenek illúziód: családfenntartó vagyok 3 gyerekkel, azaz nem iwiw-es képek retusálásához kell)


Mindaddig amíg lopjátok, nekem annál többet kell fizetnem érte; azaz annál többet kell a gyerekeimtől elvenni ...

2011. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

CS5 Master Collection-t 2886-an töltötték le "csak" az nCoreról.

Hát ha nekem be kéne szereznem az Autocadot,ahhoz hogy megtanuljak vele dolgozni felakasztanám magam meg amúgy is a többi programot is,nem kicsit drágák...=/


BKV meg sz@r.Nagyon.Rohadtul drága,nem éri meg megvenni a 4000es diákot.Alaptalan,hogy ennyibe kerüljön és még drágul is-.-


Kérdező: ha kell neked cs5,nekem megvan teljes verzióban.

2011. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!