Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Photoshop cs5-öt ingyen (teljes verziót)?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol csak a Photoshop hivatalos oldalán de ott meg azt írja hogy valami mást is le kell tölteni hozzá, de az sincs sehol :|
2011. júl. 27. 21:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem játszom pcn,de a ps-t is meg a boxot is lehet flasholni XD.És akkor kiírt játékokkal játszani.
2011. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát igen!


A PlayStation 3 meg Xbox 360-at is lehet flashelni és ugyanúgy le lehet tölteni játékot és ki lhet írni! Úgyhogy ugyan az!

2011. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én tudok ajánlani cs5 ös linket de nem torrent-es de gondolom jó kicsit sokáig fog tartani de ha kell itt van: ***** cs4 böl ezt ajánlom ***** igaz én egyiket se asználom én a photoshop cs2 hun használom de biztos jó igaz a cs4 letöltéséhez regelni kel de ingyenes amúgy data.hu-n van fent

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Miért kell azon veszekedni, hogy ki mit tölt le? Nem kell tévhitekben élni... Nem csak mi magyarok vagyunk ilyen "gyökerek". Mindenki letölt! (Persze akadnak kivéltelek is) De legyünk már kicsit önzők! A cigányokat meg hagyjuk ki ebből, mert rohadtul nem kellene hozzájuk hasonlítgatni az illegálisan letöltőket. A mai világban nagyon kevesen vesznek meg ilyen programokat. A torrent oldalak világméretűek és hiába papol bárki itt a tisztességről, ez egy megakadályozhatatlan lavina. Nem lehet ennyi embert meggyőzni. Itt lehet, hogy felszívták magukat mondjuk 20an, de a többség innentől kezdve is szívesen töltöget majd netről.
2012. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nEM TUDOM MIRŐL BESZÉLTEK...akinek van net az nemigen vesz progit..,ha bolond lenne, mikor itt van nem az a bolond aki a a hat kenyeret megeszi, hanem aki adja...aki felteszi...nem? az ncorén mi van? premier filmek az nem lopás?
2014. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!