Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Photoshop cs5-öt ingyen (teljes verziót)?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol csak a Photoshop hivatalos oldalán de ott meg azt írja hogy valami mást is le kell tölteni hozzá, de az sincs sehol :|
2011. júl. 27. 21:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%

"CS5 Master Collection-t 2886-an töltötték le "csak" az nCoreról. "


Gratulálok ezeknek 99% a szoftvercsomag 99%-át nem tudta használni másra, mint 2 iwiw-ws kép kiretusálására. Én és a hozzám hasonlóak pedig ezért dolgoznak napi 12-14 órát. És nagyon igaz amit 22:34 mond. Mindezek mellett olyat loptok, amire semmi szükségetek és nagy részetek nem is tudja használni sem, kihasználni meg pláne nem.

Basszatok ki mindenkivel, csak, hogy elmondhassátok ti PhotoShop-al szerkesztettétek a buli képeket! Utána meg sírjatok, hogy milyen szar világban éltek, ahol csal, lop, hazudik mindenki ... Ti is megteszitek: sem a hazug politikustól, sem a bicskás cigánytól nem vagytok különbek ...

2011. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Mac008 ott a pont.
2011. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%

Azért a hazug politikus és a bicskás cigány között nagyon nagy különbség van.

Ha a felső vezetőség sem mutat jó példát.Ha ők kihasználnak engem,akkor én miért ne használjam ki azt,amit én tudok?Ez csak egy program,ezzel neked személy szerinte nem ártok,hogy otthon az iwiwes képeimet photoshoppal retusálom ki.Nem kerülsz intezivre sem a hullaházba attól,hogy én pst lopok és használok.Bicskás cigánytól meg igen. -.-

Mond kérlek miért kerül egy zenei CD 5000 FTbe?Amikor 60,000 a minimum fizetés.

2011. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

Folyt.köv.:


"ha nekem be kéne szereznem az Autocadot,ahhoz hogy megtanuljak vele dolgozni felakasztanám magam "


Egy Autocad ára kb. 2 félév költségtérítése a orvosi egyetemen. Akasztotta volna fel ez miatt az orvosod magát és ne legyen aki meggyógyít ha beteg vagy ...


Egyébként meg ha egy Autocad-el megtanulsz DOLGOZNI, akkor legtöbb fél éven belül ki tudod termelni az árát! HA megtanulsz vele dolgozni!!! Ha nem hobbira kell ...

Ha meg megtanultad és mégsem, akkor te vagy balf@sz ... de ez sem jogosít fel rá, hogy lopj!

2011. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez téged csak azért bánt ennyire,mert neked muszáj megvenned a munkádhoz,gondolom ha csak hobbiként használnád,akkor te sem vennéd meg.
2011. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

"Ha ők kihasználnak engem,akkor én miért ne használjam ki azt,amit én tudok?"


Nekem ellopták a autómat! Miért ne lopjam el én is a Tiédet, ha el tudom?

2011. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"gondolom ha csak hobbiként használnád,akkor te sem vennéd meg."


Ha hobbira kell találok megoldást rá, hogy ne kelljen mást a hobbim miatt meglopni.


Egyébként évekig Linux-ot használtam, mert olyan munkám volt, amit azzal is el tudtam végezni. És jött egy olyan megrendelés, amihez igazából PS kellett volna - fizetős, produktív, nyomdai munka, nem hobbi iwiw-es képretusálás. Nem tudtam akkor megvenni: megcsináltam GIMP-el, mert vettem a fáradságot, hogy lopás helyett tanuljak más megoldást.

2011. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

"Ha ők kihasználnak engem,akkor én miért ne használjam ki azt,amit én tudok?"...ezért tart itt a magyar társadalom ahol van.


Amúgy nekem pl fényképezőt loptak el táska mélyéből, ismerősnek laptopot vonaton...szal így nézve "nem ártottak vele senkinek"...bajunk nem lett, csak éppen több 10ezerrel lettünk rövidebbek.


Amúgyis a gondolkodásmódon kellene változtatni.

Gépen lévő programok 90%-a kiváltható ingyenes változattal.

Pl linux ingyenes...ha meg win 7 kell, a home premium 20k körül megvehető, az nem egetrengető összeg, ha úgy nézzük hogy itt gyakorin az emberek többsége 30-40 ezres videókarikat ajánl játékra, meg más fórumokon azzal hencegnek hogy előrendeli ezt meg azt a game-et 15k-ért


De akkoris...Windows 25k legyen, Linux ingyenes

Böngésző, vírusírtó van ingyen.

játékokat se veszek pl rögtön, de mondjuk egy 4-5k-t megérnek már, ha úgy nézed egy multis játék 10et is (összehasonlításként, a sok okos hetente 2szer jár bulizni, meg inni, akkor 1-2 este alatt elmegy a játék ára, szal a rövid 2 estés kampány is kárpótol)


Nade mindegy, ebből csak meddő vita lesz.

2011. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Jó,tényleg lehet tényleg én vagyok hülye,de tényleg nem érzem lopásnak a letöltéseket.

Persze nem vagyok annyira hülye,hogy "akkor lopd el ha tudod,az én autómat"

De nem hittem volna,hogy a program tulajain kívül másnak is fájhat,az hogy mások lopják.

2011. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
"a program tulajain kívül másnak is fájhat,az hogy mások lopják"...valamilyen szinten ezek a "nem lopások" is hozzájárulnak ahhoz hogy pc-re egyre kevesebb játékot adnak ki, ugyanis ott a legjobban beszerezhető ingyen (meg persze sok más tényező is benne van, pl hogy azok fixebb onfigok, stb)
2011. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!