Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kéne egy olyan program amivel...

Kéne egy olyan program amivel át tudom konvertálni a videómat, tudsz ajánlani? (több infó lent)

Figyelt kérdés

Csináltam egy videót és csak úgy tudtam elmenteni hogy Fájl/Projekt mentése és ugye így meg nem lehet fel rakni a youtube-ra ezért kéne valami program amivel MPEG-4 MP4-be lehet vagy valami másra amit fel tudok rakni :S

sűrgős lenne, előre is köszönöm


2011. aug. 2. 13:55
1 2
 1/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Olyan programot én még nem láttam, ahol nem lehet valamilyen normális formátumba menteni, nézz szét.

A movie maker-rel is sokan szórakoznak, mert meg se nézik, mit lehetne még beállítani, csak sima mentés, és akkor project fájlba ment.

Egy program project fájljával pedig nem lehet mit kezdeni konvertálás ürügyén.

Milyen programot használsz?

2011. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Windows Movie Maker

de semmibe sem tudtam el menteni csak így simán, de már találtam egy programot

itt van akit érdekel:

[link]

2011. aug. 2. 14:16
 3/12 A kérdező kommentje:

ez sem jó mert nem engedi :S

most mit csináljak??

2011. aug. 2. 14:19
 4/12 legendavagyok01 ***** válasza:
A movie makerban ott van baloldalt a Film befejezésénél a Mentés számítógépre, vagy ugyanilyen jó a Fájl menüben a Filmfájl mentése.
2011. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de azt írta ki hogy ellenőrizzem hogy a videóban megengedettek-e a tartalmak és hogy van-e hely abban a mappában amelyikbe menteni szeretném, a mappa üres volt még és azokat a "tartalmakat" nem tudtam hogy ellenőrizni, így csak simán elmentettem
2011. aug. 2. 14:28
 6/12 legendavagyok01 ***** válasza:
Csinálhatnál egy képernyőképet mikor ezt az üzenetet írja ki, én még nem hallottam ilyenről.
2011. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

itt van:

[link]

nem pont ugyanaz amit írtam de hasonló és most nem tudom mit csináljak mert még egyszer megcsináltam a videót és most...nem tudom

2011. aug. 2. 15:23
 8/12 legendavagyok01 ***** válasza:

Hát, végül is okosabbak nem nagyon lettünk.

Az eredeti forrásfájlok azt jelenti, hogy mondjuk ha valaki pendrive-ról, DVD-ről rakna be képet vagy videót, és közben eltávolítja, akkor nem tudja menteni a videót. Gondolom nem ez a helyzet.

A mentés helye szintén ilyen eset, ha jelenleg létező meghajtó (merevlemez vagy csatlakoztatott pendrive), akkor gond nem lehetne.

Ha pedig ezen a helyen van néhány giga szabad hely, akkor a hellyel sem nagyon lehet probléma (bár azt nem tudom, mekkora videóval dolgozol).

2011. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a videó mérete 44,9 MB
2011. aug. 2. 15:48
 10/12 anonim válasza:

DVDVideoSoft Free Studio

Nagyon sok hasznos kiegészítő progival is rendelkezik.

2011. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!