Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet törölni egy mappát,...

Nem lehet törölni egy mappát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy rar-ba csomagolt filmet. Amikor beléptem benne mutatta a filmet, azt mutatta nincs jelszó. Kibontásnál nem is kért.

Aztán mikor be akartam lépni a mappába, amit létrehozott neki, azt írja ki: "... Nem érhető el. Hozzáférés megtagadva." Közben azt írja ki, hogy a mappa mérete 0 bájt, mégis elfoglal 1,5 gb-ot a gépen, mert a kibontáskor ennyivel csökkent. Amikor törölni akarom ezt írja ki: "... Nem törölhető. Hozzáférés letiltva. Ellenőrizze, hogy a lemez nincs-e tele, nem írásvédett-e, és hogy a fájl pillanatnyilag nincs-e használatban."

Ezt "a lemez nincs-e tele" nem értem mire gondol. A merevlemezre? Az nincs. De annak egyébként is mi köze lenne, ahhoz, hogy valami törölhető e vagy sem?

Használatban tudtommal nincs.

Írásvédettnek írásvédett, de mikor le akarom róla venni az írásvédettséget nem engedi. De az írásvédettség egyébként nem csak annyit jelent, hogy a kukába tevés előtt egy kérdést feltesz? Mert nekem minden fájlom írásvédett még sincs gond a kitörlésükkel. De érdekes módon egyikről sem tudtam levenni az írásvédettséget.


2011. aug. 3. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Töröld Csökkentett módban.
2011. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nálam ilyenkor egy újraindítás szokott használni!
2011. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Általában úgy szoktam csinálni,hogy a mappán belül lévő fájlt törlöm(mert azt engedi),aztán újra indítom a gépet...és kitörlöm jó esetben a mappát !
2011. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Újraindítást már próbáltam, az nem segített. :(

A benne levőt nem tudom törölni, mert nem is enged belépni.:(


A csökkentet mód azt hogyan kell csinálni?

2011. aug. 3. 14:17
 5/23 anonim ***** válasza:
Restart + F8
2011. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A restart+F8 azaz újraindítást érted alatta? Mert azt nem merem, mert régebben más probléma miatt már próbáltam és kiakadt a gépem:(
2011. aug. 9. 13:54
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg Shift+Del kombinációval próbáld törölni.
2011. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

úgy érti, hogy rendesen kikapcsolod a géped, majd újraindítod, és mielőtt elkezdené betölteni a windowst, meg kell nyomnod az F8-at. jól kell időzíteni, mert ha túl hamar nyomod meg, akkor nem történik semmi

amikor egy ehhez hasonló képernyő eltűnik, akkor kell megnyomni. az én gépemen sajnos az F8 a boot menü gombja, ezért ha túl hamar nyomom meg, akkor megnyílik a boot menü. ha más a gombja (és a BIOS setup gombja is más), akkor viszont folyamatosan nyomogathatod, biztos ami biztos


az én megoldásom: nézd meg a mappa tulajdonságait, hogy nem archív-e az is probléma lehet

2011. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen ez a módszer akasztotta ki egyszer a gépem.

A Shift+Del-t azt úgy értve, hogy kijelölöm a mappát és akkor nyomom meg ezt a kombinációt?

2011. aug. 9. 16:53
 10/23 anonim ***** válasza:

A Shift+Del csak kikerüli a lomtárat.

Bootolj valami livecd-ről. Azt törölsz ki amit akarsz.

2011. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!