Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet törölni egy mappát,...

Nem lehet törölni egy mappát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy rar-ba csomagolt filmet. Amikor beléptem benne mutatta a filmet, azt mutatta nincs jelszó. Kibontásnál nem is kért.

Aztán mikor be akartam lépni a mappába, amit létrehozott neki, azt írja ki: "... Nem érhető el. Hozzáférés megtagadva." Közben azt írja ki, hogy a mappa mérete 0 bájt, mégis elfoglal 1,5 gb-ot a gépen, mert a kibontáskor ennyivel csökkent. Amikor törölni akarom ezt írja ki: "... Nem törölhető. Hozzáférés letiltva. Ellenőrizze, hogy a lemez nincs-e tele, nem írásvédett-e, és hogy a fájl pillanatnyilag nincs-e használatban."

Ezt "a lemez nincs-e tele" nem értem mire gondol. A merevlemezre? Az nincs. De annak egyébként is mi köze lenne, ahhoz, hogy valami törölhető e vagy sem?

Használatban tudtommal nincs.

Írásvédettnek írásvédett, de mikor le akarom róla venni az írásvédettséget nem engedi. De az írásvédettség egyébként nem csak annyit jelent, hogy a kukába tevés előtt egy kérdést feltesz? Mert nekem minden fájlom írásvédett még sincs gond a kitörlésükkel. De érdekes módon egyikről sem tudtam levenni az írásvédettséget.


2011. aug. 3. 13:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Pl.: ez egy live cd:

[link]

ezt töltsd le: LiveCD Stable version

bootolj lemezről, van benne file browser, kitörölheted az egész gépet.

2011. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

próbáld ezzel:

[link]

nekem szokott segíteni. megkeresi melyik program nem engedi törölni a fájlt vagy mappát, zárolja és törölheted is.

2011. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Total Commander ?
2011. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

A TC az nem segített, már próbáltam.

Az az igazság, hogy új programot már nem nagyon szeretnék telepíteni a gépre, mert elég sok van, és így sem működik tökéletesen, félek, hogy megterhelné, de azért köszönöm szépen a segítséget.

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy az F8-at az indításkor, amikor a Windows kezd betöltődni, elég egyszer megnyomni vagy folyamatosan kell? És utána mi történik? Betöltődik azért a Windows vagy valami más?

2011. aug. 16. 14:37
 15/23 anonim ***** válasza:

[link]

Itt írja : de belinkelem:

Akkor amikor a WindowsXP logo megjelenik ???


Nem, hanem amikor kiírja a bios a winyot, ramot, procit közvetlen utána (boot logo előtt). Ha komolyabb hiba akkor boot cd be javítás választása és szöveges módban helyrepofozhatod a win xp-t. (pl: Pq magic-kel valamit elrontasz a win el sem indul akkor így tudsz chkdsk-t futtatni).


De vannak több válaszok is,ugyanazok,de hátha valaki még ennél jobban is elmagyarázza :) Remélem tudtam segíteni,ha nem akkor SZÓLJ!!!!

2011. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

[link]


Na figyuzz itt írja le részletesen !

2011. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Öcsém! Ennyit bénázni.... Letöltöd az unlockert azzal pillanatok alatt törölhetsz bármit.
2012. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló én nekem is m ost ez a probléma csak mappával és nem megy mert gagyi
2013. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mappát Csökkentett módban le tudsz törölni.
2013. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nekem nem megy úgy se
2013. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!