Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet törölni egy mappát,...

Nem lehet törölni egy mappát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy rar-ba csomagolt filmet. Amikor beléptem benne mutatta a filmet, azt mutatta nincs jelszó. Kibontásnál nem is kért.

Aztán mikor be akartam lépni a mappába, amit létrehozott neki, azt írja ki: "... Nem érhető el. Hozzáférés megtagadva." Közben azt írja ki, hogy a mappa mérete 0 bájt, mégis elfoglal 1,5 gb-ot a gépen, mert a kibontáskor ennyivel csökkent. Amikor törölni akarom ezt írja ki: "... Nem törölhető. Hozzáférés letiltva. Ellenőrizze, hogy a lemez nincs-e tele, nem írásvédett-e, és hogy a fájl pillanatnyilag nincs-e használatban."

Ezt "a lemez nincs-e tele" nem értem mire gondol. A merevlemezre? Az nincs. De annak egyébként is mi köze lenne, ahhoz, hogy valami törölhető e vagy sem?

Használatban tudtommal nincs.

Írásvédettnek írásvédett, de mikor le akarom róla venni az írásvédettséget nem engedi. De az írásvédettség egyébként nem csak annyit jelent, hogy a kukába tevés előtt egy kérdést feltesz? Mert nekem minden fájlom írásvédett még sincs gond a kitörlésükkel. De érdekes módon egyikről sem tudtam levenni az írásvédettséget.


2011. aug. 3. 13:55
1 2 3
 21/23 Sh4man válasza:

Nekem sem sikerül törölni...

Se az unlockerrel, se csökkentett módban, sehogy se.

2013. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Némedi Balalambér válasza:

Sokszor semmi nem segít, sem a csökkentett mód, sem a jobb egérklikk a mappán, file-on, majd tuladonságok - biztonság fül - speciális - engedélyek, tulajdonos módosítgatás...stb.


Egy jó program ingyen letölthető: LockHunter

2015. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Némedi Balalambér válasza:
Ja és windows 7-ben csökkentett módba az alsó "keresés programokban és fájlokban" rubrikába kell beírni, hogy msconfig majd a megjelenő rendszerkonfiguráció nevű panelen rendszerindítás fül, biztoságos indítás pipa.
2015. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!