Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kéne ezzel kezdeni?

Bea92 kérdése:

Mit kéne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy Tube Catcher nevű letöltő programom, legújabb verzió. eddig nagyon jól működött aztán az egyik letöltésnél kiírt valami hibát : error HTTP/1.0 404 not found check the url and try again. tudom mit jelent, vártam, csekkoltam az url-t is :) minden ok volt. de azóta sem tudok letölteni vele. meg kidobott egy másik panelt ami egy frissítésről kérdezett, hogy akarom e vagy nem. eleinte kinyomtam majd később elindítottam a végén bezárult a program és kész. hát ennyi nagyjából. nem tudom mit csináljak már újratöltöttem meg minden de akkor is semmi. azzal is meg elégednék, ha mondanátok egy olyan ehhez hasonló programot ami mp3 ban tölti le a zenét 320Kb/s -al, és a videókat meg HD-ben (de a blue ray sem rossz). köszi előre is.
2011. aug. 19. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Torrent?
2011. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!