Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet...

Melyik programmal lehet Wmv-be konvertálni úgy, hogy felirat is benne legyen a videoba?

Figyelt kérdés
Az any video converter-t kipróbáltam, és az vele a baj, hogy nem írja ki az ő betűt, hanem egy _ -at húz helyette...
2011. aug. 20. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
FormatFactory-val próbáld. Hozzáadod a feliratot is, majd indítod a konvertálást. ( Csak avi-val csináltam, wmv-vel megy-e nem tudom...)
2011. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

FormatFactoryhoz ha hozzá adom a kívánt feliratot, akkor valami hiba tűnik fel a konvertálás elején...


26perces videot ha aviba konvertálok akkor lehet 500mb-en alul?

2011. aug. 21. 00:44
 3/6 A kérdező kommentje:
1280x720 felbontás
2011. aug. 21. 00:45
 4/6 anonim ***** válasza:

A feliratnak és filmnek a neve teljesen megegyezik? Mert akkor mennie kell. Most próbáltam ki... Avi+srt konvertáltam wmv-be, a felirat rajta volt.

Sőt, nem is kell hozzáadni a srt-t, automatikusan ráégeti, ha egy mappában van a film és srt.

500MB? Függ a film minőségétől, bitráta pl. Fene tudja mekkora lesz...

2011. aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kiterjesztés nem avi hanem .mkv
2011. aug. 21. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval mkv-t wmv-be.

Mert írtál valamit az avi-ról is.

Megnéztem, átkonvertálta egy mkv-mat, rajta a kívánt felirattal beleégetve. 70MB-os mkv-ból csinált 60MB-os wmv-t. Próbálkozz, menni kéne.

Ha nem megy, akkor szoktunk olyat csinálni, hogy elsőre pl avi-ba konvertálod, utána wmv-be, ha avi-t tudsz csinálni...

2011. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!