Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World fájlméretének csökkentése?!

World fájlméretének csökkentése?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! El szeretnék küldeni egy word doksit emailben, azonban a túl nagy fájl miatt nem kapja meg a címzett (19.000 KB). Hogyan tudnám lekicsinyíteni a fájl méretét? Egyébként szakdolgozatról van szó, diagramokat, képeket is tartalmaz, szerintem emiatt nem lehetséges.

Előre is köszi.


2011. aug. 29. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Próbáld meg, hogy eleve átméretezed a mellékelt képeket pont akkorára, amekkorára kell - így jócskán faraghatsz a fájlméretből. Továbbá tömörítheted mondjuk 7-zip -el, Ultra módban elég hatásos.
2011. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam a winrarral, amit az első válaszadó linkelt be, de sajnos nekem nem kicsinyítette le :(

2. válaszadó: a diagramok nem nagyok, pont akkorák, amit megadtak a formai követelményeknél. Ajj, én annyira nem értek ezekhez, és nem tudom, hogy oldjam meg :(

2011. aug. 30. 00:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek diagramok, amiket excelben csináltam és úgy konvertáltam át wordbe. Szóval nem képek.
2011. aug. 30. 00:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én írtam az első linket.

Azért nem ajánlottam a kicsinyítést mert túl nagy a fájlod és ezt vszínű nem tudod a zippelés után sem egy levelező rendszer számára emészthetővé tenni.

Amit linkeltem azok nem kicsinyitik hanem feldarabolják x darabra. Szomorú vagyok hiszen csak Miattad:-) direkt kipróbáltam a FreeCommanderrel amin pont azok a funkciók vannak mint a linkben szereplő TotalCommandernek és nekem sikerült:-) Be lehet állítani, hogy hány darabra vágja, kijelzi a darabok méretét is, elkésziti a darabolást meg mellédob egy bat filet is, amire ha ráklikkelek össze is állítja.

Ha nem hiszed, hogy ez működik akkor küldj a mail címemre egy akármilyen word fájlt amit tudsz és nem indiszkrét:-) én szétdarabolom, darabokban több levélben visszaküldöm, Te egyesével lemented 1 helyre, rákattintasz a bat fájlra és hoppá össze is áll az eredeti fájl. Ha ez sikerül akkor a Te túlméretezett szakdolgozatoddal is sikerülnie kell:-)

2011. aug. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszadó!

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, nagy nehézségek árán sikerült :)

Még egyszer köszönöm :)

2011. aug. 31. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez fantasztikus:-) És melyik programmal csináltad végül?
2011. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Free Commander-t és azzal :)
2011. aug. 31. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!