Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Mozilla Firefox...

Hogyan tudom a Mozilla Firefoxban a kezdő oldalt üressé, fehérré változtatni?

Figyelt kérdés

Az Internet Explorerben ezt ismerem, de 2 éve a foxit használom, mert nekem itt azt ajánlották.

Kérem, csak azok írjanak, akik tuti ismerik. Köszönöm !!


2011. szept. 3. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyílvánosság elé email-címet (főleg amivel regisztráltunk egy közösségi oldalra) nem viszünk. Ez alapszabály, nem fogja megadni (úgy veszem észre, tapasztalt a neten). Viszont bármikor, bármelyikünk szívesen válaszol a kérdéseidre, sőt itt bal oldalon rá is kereshetsz a régebbi kérdésekre, sokat lehet tanulni belőle.
2011. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hello ! Az első 2 sort 101% tudom, ( és úgy emlékeztem, hogy 1 válasz erejéig be lehet írni: Privát e-mail a kérdés kiírójának.) Úgy érzem, értem a választ.

Azonban: időnként az életem és a programok produkálnak olyan helyzeteket, kérdéseket, melyeket nem szívesen tárnék a "nevetőkórus" elé; szerencse, hogy ők itt kevesebbet tartózkodnak.

Köszönöm a válaszokat és a lehetőséget: M.

2011. szept. 6. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!