Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tesztelte már a reason...

Valaki tesztelte már a reason 6 betát?

Figyelt kérdés
Nekem nem bírja ez a gép feltelepíteni (lefagy):S Van másik gépem amin a reasont szoktam használni, de arról a reason 5 verziót nem szedném le (mindennap használom). Megnéztem az új reason bemutató videóját és szépen ledöbbentem:D Szuper, hogy a record most már nincs külön. Az új effektek is klaszak, mint a pulseriver, alligator és az echo. Csak én még mindig nem vagyok megelégedve pár dologgal:( Végre van egy pár compressor, de az attack és release nem az igazi. Az új pulserivernél nem tudni a paramétereit sajnos, de nem hiszem hogy tökéletes. Azért mondom, mert pl. a release csak 50 ms-től kezdődik:S Kár, hogy nem lehet gyorsabbra is állítani vagy az attack-et 1 ms alá. Az equalizeren is lehetne változtatni. Na de ettől még nem dölt össze a világ és jobb mint az 5 verziója:D Valaki tesztelte már? Véleménye?
2011. szept. 3. 21:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!