Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja a BS Playeremnek?...

Mi baja a BS Playeremnek? Miért rak kérdőjelet a play/stop stb jelek helyére?

Figyelt kérdés

Letöltöttem, telepítettem, jó volt. 1 hónapja fenn van a gépen, aztán most, ha elindítok néhány videót, akkor kérdőjeleket rak a lejátszási gombok helyére. Nem minden filmnél csinálja ezt, kb csak a filmek felénél.

Letöröltem, újratettem, még mindig fenn áll a probléma.

Valaki sejti, hogy mi lehet ez? Ötletek, hogy tudnám megcsinálni?


2011. szept. 11. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj VLC media playert (letöltés: [link] ), jobb mint a BSPlayer (minőségibb a program)
2011. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

CCleanerrel csinálj rendszertisztítást, és próbáld újra.

Ha nem jó, akkor passz.

Amúgy előző, érdekelne, a VLC-ben van-e automata felirat-kereső funkció, és ha van, az milyen adatbázisokban keres?

Kösz!

G.

2011. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is csinálja. Vagy azért mert újat szedtem le gépcserekor, vagy azért, mert winhetem van. Csinál még cifrább dolgokat is és baromi lassú lett.
2011. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, h VLC lesz, pedig megszerettem a BS-t...

CCleanert fogok majd, csak most annyira van időm, h beesek a gép elé este 1 kicsit, akk meg nem akarok semmi ilyet már.A gép amúgy fél hónapos.


DE mára megjavult... Érdekes :D

2011. szept. 13. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!