Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell kiírni DVD-re?

Hogy kell kiírni DVD-re?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan kell kiírni egy olyan operációs rendszert (az én esetemben windows sp3 freedom) amit a netről töltöttem le. Ugyanúgy kell ahogy egy sima másik Cd-t?
2011. szept. 17. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában ezek az operációs rendszerek ISO formátumban szoktak lenni. Ezt lemezképként kell kiírni. Szerintem bármilyen író program képes erre. De én Nero7-el szoktam kiírni. Ajánlom, hogy 4x-es sebességgel írd.
2011. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elvileg egy .iso fájlt kaptál, azt megnyitod vagy Nero-val, vagy PowerISO-val, aztán meg az teszi a dolgát.
2011. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha akarod hogy bootoljon is, akkor ugy kell hogy nero burning rom


cd/dvd iro > cd kep feliras


nem baj ha dvdt irsz, a cd-t lehet csak kivalasztani. megkeresed az iso-t megnyitas es mar egetheted is.

2011. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. szept. 17. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!