Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a Teamspeak 3...

Miért nem jó a Teamspeak 3 Windows 7 Professional alatt, a CoD 2 játékban?

Figyelt kérdés
Mi előtt még Win 7 em lett volna, XP operációs rendszerem volt, azon tökéletes volt, mióta Win7 em lett az óta nem jó, mert mikor az asztalon vagyok, vagy Firefox al szórakozok, akkor tökéletes, de mikor már futtatom a CoD 2 t hiába nyomom az ALT ot, nem hallanak, nagyon idegesítő! Megoldást valakii???
2011. szept. 19. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszergazdaként futtatod a CoD2-t?
2011. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy értve?
2011. szept. 19. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb klikk, futtatás rendszergazdaként vagy valamilyen kompatibilitási mód. Mert ha igen, akkor futtasd a ts3-at is úgy (kérdez induláskor a windows?).
2011. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, Rendszergazdaként futtatom, de must vettem észre, hogy amikor a Fejhallgató van rajtam, és lenyomom azt a gombot amivel engem hallanak, nem a Mikit hallják, hanem azt amikor lövök! Ez nekem magas, magyarázat?
2011. szept. 24. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt hallják, amit lősz, akkor rosszul van beállítva, és nem a mikrofont küldöd nekik, hanem a hangkimenetet. Egyébként ha rendszergazda módban futtatod a COD-ot, akkor nem mindig továbbítja a lenyomott gombot más, nem rendszergazdai módban futó alkalmazásoknak a windows. Olyankor érdemes a TS3-t is úgy indítani. De nálad más a probléma. A vezérlőpultban a hangoknál, a felvételnél válaszd ki a mikrofont, és a TS3-ban is a mikrofon legyen a bemeneti forrás.
2011. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!