Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pc játék letöltés segítség?

Pc játék letöltés segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre szólok NAGYON hülye vagyok az ilyen dolgokhoz ezért nagyon szépen kérem hogy úgy írjatok mintha egy óvódásnak magyaráznátok.

Szeretnék letölteni a gyereknek egy játékot, utána is néztem letöltöttem ezt a utorrent nevezetű programot, majd ezen keresztül magát a játékot is, the pirate ebay-ról. Na itt akadtam el, kiírta hogy kész a letöltés, de nem tudom hogy kell elindítani. Utorrentbe mikor kétszer rá kattintok a játékra, megnyílik a mappa amiben van egy MSInfo dokumentum, egy MDF és egy MDS fájl. Fogalmam sincs hogyan tovább, tuti én vagyok a béna, valaki elmondaná mit kell csinálni?

Nagyon szépen köszönöm.


2011. szept. 20. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Jogtisztácska szoftverecskét kell vásárolgatni, azt könnyű kezelgetni, és a lelkiismeretecskéd is tisztácska marad.
2011. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kukulie ***** válasza:

Az .mdf, .mds kiterjesztésű fájlok, képfájlok, ún. virtuális cd-k. Ezek megnyitásához virtuális meghajtó kell, ilyen például a Daemon Tools, alcohol 120%, stb..

Ezekről bővebb információt találsz a neten.

A másik megoldás,hogy a képfájlokat valamilyen író program segítségével kiírod lemezre.


Mindkét lehetőség után találsz a lemezen egy setup.exe,setup.msi,install.exe,install.msi vagy egyéb hasonló fájlt, mellyel elindíthatód a játék telepítését.


Az MsInfo fájlt Total Commanderben az F3 gomb segítségél megnyitva találsz leírást általában a telepítésről valószínűleg angolul.

2011. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előző választ én is megerősítem utána meg felül kell irni a telepített mappában az exe fájlt egy crackel
2011. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, daemon tools meg van, el is indult a játék telepítése, végig csináltam, megjelent az ikonja az asztalon, de ha rákattintok nem történik semmi. Tudom, tudom nagyon béna vagyok...
2011. szept. 20. 09:20
 5/8 A kérdező kommentje:
crack? azt külön lekell tölteni?
2011. szept. 20. 09:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Eldinúlt!!!! Iszonyatosan hálás vagyok, nagyon szépen köszönöm a segítséget és a türelmet. Már csak egyetlen egy kérdésem van, ha majd szeretnénk hozzá letölteni kiegészítőket (expansion) akkor azt ugyan így letöltöm utorrenten és automatikusan hozzáadódik vagy kell valamit csinálni vele?
2011. szept. 20. 09:28
 7/8 A kérdező kommentje:
*Elindult
2011. szept. 20. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát például mint a simsnél először kell fel rakni a alapjátékot aztán a kiegészítőket és a kiegészítőt crackelni de sajna mostani játékokat nem olyan könnyű már meg crackelni
2011. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!