Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wowba van olyan addon ami...

Wowba van olyan addon ami kiírja egy adott cuccra, hogy mire való? Sámim van és amikor szettet váltok könnyebb lenne ha ki lenne írva valahova mondjuk h. : equipment sets: heal/tank/dps

Figyelt kérdés
Köszi! Aki értelmetlenül szólna hozzá, azt kérem hogy ne koptassa a billentyűzetét. A kommented nem változtat rajtam, nem bánt meg, nem érdekel senkit a világon. Attól hogy leszólsz nem leszel ARC! :D Köszi az értelmes válaszokat :D
2011. okt. 2. 01:48
 1/3 Pj0tr ***** válasza:
Hát lehet hogy van olyan, ami statok alapján megmondja neked, de nem inkább olyanra gondolsz mint az outfitter vagy a már játékban lévő eqipment kezelő? Mert ha összerakod pl outfitterben a settet healre (és bekapcsolod a funkciót) akkor tooltipben jelzi, hogy melyik settekhez va hozzárendelve az item.
2011. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez lesz az! köszi hol tudom ezt bekapcsolni? :D
2011. okt. 4. 17:32
 3/3 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy addonokat akkor tudsz ki/be kapcsolni, amikor bejelentkezel a szerverre, és látod a karaktereidet, bal oldalt lent van egy addons nevű gomb arra rákatt és ott :) remélem segítettem!Jó játékot!
2011. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!