Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ! HELP! Miért jön be nekem...

! HELP! Miért jön be nekem folyton ez az ablak?

Figyelt kérdés

Tényleg örülnék,ha valaki tudna valamilyen megoldást írni,az újra telepítésen kívül.

Olyan írjon aki tényleg tudna segíteni ebben a problémában,tehát nem vagyok kíváncsi ilyen vásárold meg az eredeti Windows 7-et,mert aki ilyenekkel fáraszt,azt lepontozom,szólok előre.Aki viszont tudna megoldást,annak előre is köszönöm.Csak azt szeretném,hogy ne jelenjen meg folyton ez az ablak.


21/L



[link]


2011. okt. 2. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Lasz*rom a lepontozásod, ha már annyi eszed sincs, hogy rendesen feltört windowst használj, akkor vedd meg az eredetit!
2011. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ki a f@sz kérte h okoskodj!

ha nem tudsz segítő választ írni,akkor minek írsz egyáltalán?

hiába írom ki,mindig lesznek idióták

ja és nem én raktam fel a gépemre,hanem úgy rakták fel nekem,mert én nem értek hozzá


valaki pls!

valaki normálisabb!!

van megoldás?

2011. okt. 2. 12:02
 3/10 A kérdező kommentje:

egyébként most ez miért jön be?

csak eredetivé lehet valahogy tenni

biztos van vmi program


aki segít ebben,és megoldódik a hiba,kap egy ajándék meghívót a U bit Tracker torrent oldalra!

2011. okt. 2. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban fent lennél a microbiten, akkor már régen letöltöttél volna egy rendesen feltört win7-t /tele van vele minden torrentoldal/, és nem itt fröcsögnéd a bunkóságodat!
2011. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak egyszer lehet lepontozni?
2011. okt. 3. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Írok még hogy a nulla IQ-dat ismét tudjad használni, jöhet a pirospacsi.
2011. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szánalmas vagy!

Nézd el nekem,de valahogy nincs kedvem írogatni veled,nem szeretnék lesüllyedni abba mély verembe,miben most te vagy.

Szóval ezt nevezik trollkodásnak.

Valaki unalmában írogat láthatatlanul a neten,forumokra,chat oldalakra,és agresszívan beszólogat idegen embereknek,gyakran nem is a témához illően,mert ebben leli örömét,gyakran pattanásos,vagy kövér emberek ülnek a gép előtt,akik önbizalom hiányban szenvednek,és így próbálják kompenzálni a dolgot,hiszen a neten bárkinek

beszólhatnak mindenféle következmények nélkül.


100x intelligensebbnek érzem magam,hogy miért?

Azt nem veled vitatom meg!

Aki hülye az HALJON MEG!

2011. okt. 5. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Kedves libuska.


Trollkodás az, amit te művelsz. Megpróbálom úgy elmagyarázni, hogy azzal a gyenge agyaddal is felfogd!


Mit azt már írtam, csak nem tudod értelmezni:

1. használj rendesen feltört windowst;

2. amennyiben valóban torrenteznél, akkor már régen találtál volna megfelelő törést, használati leírással;

3. ha ezeket nem fogod fel, akkor marad a windows hibaüzenete.

Veled ellentétben én legalább nicket adtam meg, úgyhogy inkább te vagy a névtelen.

Üdvözlettel

2011. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezt ugynevezik hogy windows valódi előny ez általában a frissítésekkel együtt jön utólag le is lehet törölni

vezérlőpult/programok telepítése és törlése megkeresed a listában és letörlöd hogy ne kertüljön elő ujra az autómatikus frissisítéseket úgy állítod be hogy töltse le de te döntöd ek hogy mit telepítesz ha ez megvan akkor ugyanott le is szedhetsz a win7 hez magyar nyelvet

vesszenek a trollok

2011. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszike :)

azt hittem már csak trollok járnak ide :)

2011. okt. 23. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!