Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy be a Firefox?

Miért fagy be a Firefox?

Figyelt kérdés
Amióta újraraktam a gépem(2-3 hete) és felraktam a firefoxot, azóta néha teljesen befagy az egész gép. hallottam, hogy plugonok miatt lehet és ki is kapcsoltam őket, kettő maradt csak benn, a youtube-hoz és netes játékokhoz. De még így is befagyogat. Mitől lehet? Nem a legújabb verzió van fent, mivel annál kezdődött ez a hiba ezért kipróbáltam régivel de ez is ugyan úgy... . Mellesleg kipróbáltam, hogy egy plugin sincs benyomva úgy se jó. És ien befagyáznál, az egész gépet újra kell indítani, mert egy feladatkezelőt nem tud megnyitni. Valaki tudná a megoldást?
2011. okt. 7. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Ne használj FireFox ot régóta Internet Explorer motorja van csak titkolják.

Használj Google Chrome t vagy Opera t

2011. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok Chrome ot használni, vagy operát. Ronda kinézetük, van és a másik hibájuk, h nem Firefoxok. :) Persze nem bántásból azok is jók, amúgy természetesen, de ez oan mint, mikor két ugyan oan videókártya közül választ az ember, csak az egyik ATI a másik Nvidia. Kinek mi álla szívéhez közelebb :) Biztos van erre a firefoxora megoldást, és lehetőleg nem az, h a firefox szar tegyél fel chrome ot. Valami mást ha lehet :)
2011. okt. 7. 15:55
 3/17 anonim ***** válasza:

Köszönjük emese...


Szedd le a CCleaner-t és töröld vele a DNS gyorsítótárat valamit tisztítsd le a böngészőt.


Amúgy meg egy kis info:

[link]

1. VMS Mosaic

2. Netscape

3. Firefox

4. Firefox + Ad-Block No-Script

5. Safari

6. Flock

7. Google Chrome

8. Opera

9. Camino

10. K-Meleon

11. Internet Exploler

12. Minefield

2011. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A "köszönjük emese..." nekem szolt?
2011. okt. 7. 15:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Annak a tahónak fölöttem.

A Firefox Gecko motoros és nyílt forráskódú. Soha nem volt exploler motor benne.

2011. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én ati is nvídia kártyával,is jól,elvagyok. stb.

frisitsd fel rendszert

nezd meg nem e fut felesleges program ccleaner el

futas kémprogram irtót futas onlne scanert vagy másik virus irtót

törölj le minden firefoxos dolgot teljesen

aztán kéne ezek,amit elöb irtam

aztán a legújab hivatalos,oldalról és hátha

persze ha mindent probáltál nemtudom

nekem nem probléma más böngészöt használni sose leheg kinézetét is változtatni

én azt nézem ami a böngészöben van nem a böngészöt csodálom:p

2011. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jah értem. :) AMúgy köszönöm. Ez a progi, ha jól értelmeztem, törli a fellesleges fájlokat amík lassíthatják a gépet? Vagy a fertőzött fájlokat? De minden estere köszönöm a segítséget. :)
2011. okt. 7. 16:01
 8/17 anonim ***** válasza:

A felesleges fájlokat törli. Ha pl a youtube-ot vagy valamilyen oldalt nem hajlandó megnyitni normálisan akkor lefuttatod és utána kb egyből jó.

Másik hasznos program: Advanced System Care 4

Ennek az Internet Booster mellékprogramját indítsd el és az "optimize all"(vagy hasonló) gombra kattints rá az kicsit rágyorsít a böngészőre.

Ha gondolod próbáld ki a Minefield-et. A leggyorsabb jelenlegi böngésző és bizony Firefox alapú.

2011. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen de azért Vírus irtó se ártana!!! meg kémprogram irtó!
2011. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Látod az is egy másik böngészö alapján van:s
2011. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!