Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy be a Firefox?

Miért fagy be a Firefox?

Figyelt kérdés
Amióta újraraktam a gépem(2-3 hete) és felraktam a firefoxot, azóta néha teljesen befagy az egész gép. hallottam, hogy plugonok miatt lehet és ki is kapcsoltam őket, kettő maradt csak benn, a youtube-hoz és netes játékokhoz. De még így is befagyogat. Mitől lehet? Nem a legújabb verzió van fent, mivel annál kezdődött ez a hiba ezért kipróbáltam régivel de ez is ugyan úgy... . Mellesleg kipróbáltam, hogy egy plugin sincs benyomva úgy se jó. És ien befagyáznál, az egész gépet újra kell indítani, mert egy feladatkezelőt nem tud megnyitni. Valaki tudná a megoldást?
2011. okt. 7. 15:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nodom van. Eredeti. Az kémprogram írtó is, a legjobb tudomásom szerint. És bizony megfordult a fejemben, h lefuttassam, az ien hibáknál, szal már kerestem vírust. :) De köszönöm, h azért szoltál. Talált, is de pont, h a google Chrome, fájljai közt. :S
2011. okt. 7. 16:07
 12/17 anonim ***** válasza:

Mit kereset ot chrome ha nem szereted:p

majd írj azért sikerült e helyre ráznod ff t

2011. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A Chrome ot a hugom használja. Amúgy hát mikor írjak? nem minden nap jelentkezik a a fagyás, szal most ha 1 hétig megy akkro most írok azt kétlem h elolvasod :D
2011. okt. 7. 19:14
 14/17 anonim ***** válasza:

A Ffox a 4.0 óta egy memória zabáló szörny...mindegy mennyi RAM van a gépeden,megeszi.:)

A Chrome jó,....de mint minden Google termék kémkedik utánad.

Ha W7-ed van akkor IE9,..vagy legalábbis próbáld ki,az a legjobb...akármit mondanak az utánam szólók, egy próbát megér. Nekem az jön be a legjobban. :)

2011. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem... A Firefox a 6.0 verzió óta egyre kevesebb ramot zabál és a 7.0-ban már sikeresen újrahasznosítja. Ha becsuksz egy oldalt akkor az ki is ürül a RAM-ból.
2011. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagyis ki kellene ürülnie...de attól még 3-4 lapfüllel megesz 500 megát... :(((
2011. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor te valamit bizony nagyon rosszul csinálsz. Nekem a legfrissebb Firefox most alig eszik 100 megát úgy hogy több mint 20 oldalt nyitottam meg.(mindegyik a gyk oldala)
2011. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!