Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas HD videó hiba,...

Sony Vegas HD videó hiba, megoldás?

Figyelt kérdés
Nos a gondom az lenne, hogy a videómhoz egy SMS sávot szeretnék létrehozni. Ezt csinálom: Insert Text Media --> Itt beírom az első sorba az egész szöveget majd Placement, ahol beállítom az elhelyezkedést majd az animete gombra kattintva a legelejéhez adok egy pontot, ahol jobbra van kihúzva az egész szöveg a legvégéhez pedig egyet, ahol balra van kihúzva az egész. Szépen le is játsza, amikor lementem viszont nem a teljes kép hosszában mozog a szöveg hanem a kép középső kb 2/4 részén és a jobboldalt és a bal oldalt kimarad 1/4 rész. A videót 1440*1080- as felbontásban készítem és az ennek megfelelő 8 mps-os wmv formátumba mentem le. Mi lehet a problémámra a megoldás? ( Pro 10-es verzió )
2011. okt. 22. 20:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás, csak szélesebbre kellett venni a text mediat :D
2011. okt. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!