Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 limited edition?

Shepard0925 kérdése:

Battlefield 3 limited edition?

Figyelt kérdés

megvetem hazahoztam, leltem gép elé indítom el a setupot, bejön a origin setupja. jó feltelepítettem és utána az originon belül akarta letölteni a játékot (11.1 giga) ezután 1 perig telepített az originon belül, majd kiírta lehet játszani. amikor beléptem volna a battlelogba azt irta vagyem meg a játékot hogy be tudjak lépni battlelogba!

a feltelepített játék meg csak 11 giga! és a lemezről meg egyszerűen nem lehet telepíteni, mert ha rámegyek a setupra, akkor az origin setup indul el, ezután bejön az origin és menne fel battlelogra!!!

MIEZ????????,


2011. okt. 28. 19:56
 1/8 You got OWNED! válasza:
Sima esetén is ez lenne. Az már a te bajod, hogy nem tudod beaktiválni a cd kulcsod, mert nem nézelődsz körbe az originen belül.
2011. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
írd le a cd kulcsot és segítek :DD
2011. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez az originen belül stb szövegelés. Bejön az origin, origin setup, battlelog. Egy kupac baromság.

Először tanuld meg értelmesen leírni a problémádat. Neked is hamarabb volt interneted, mint nyelvtan órád mi?


Másodjára meg nézd meg a ****** manuált amit kaptál a játékhoz, ahol le van írva, hogy ha bármi problémád van, kit/mit/hol keres. EA support erre van. HAVE FUN ORIGIN ORIGIN ORIGIN.

2011. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

bocsánat ha nem helyes az irományom csak ideges voltam!!

igen telepítéshez semmi nincs leírva és az EA supportnál meg nem veszik fel, csak egy gépi hang azt mondja, hogy blblabla oldalon írjak ha problémám van!

ott meg nem lehet írni....


2,. sikerült rendesen telepíteni... az origin elfogadta a kulcsot, és lépnék be a battlelogba és ezt írja ki:

Buy BF3 to get access to Battlelog.

na most ez mi...it van a kezembe a lemez. az origin elfogadta a kódot, fel is van telepítve, ezen kivül még frissítette is magát a játék. és ezek után ezt írja....

2011. okt. 29. 13:07
 5/8 A kérdező kommentje:
első kommentelőnek: nem vagyok hülye originen aktiválva van a kód....
2011. okt. 29. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyit tudok segíteni: [link]

Itt valami játéktanácsadóval felveheted a kapcsoaltot.

2011. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítségeket!

már megoldótott

2011. nov. 6. 22:33
 8/8 anonim válasza:
mi volt a baj?
2011. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!