Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIÉRT AKADNAK AZ ÚJ GAME-ek?

MIÉRT AKADNAK AZ ÚJ GAME-ek?

Figyelt kérdés

akarok alkatrészeket cserélni mert enyémen az ujj játékok eléggé akadnak és nem tudom mi az oka.

pl gta4-et nem engedte hogy maxra vigyem a grafikai beállitásokat, kb a feléig állitottam és ugy is akadt+lassan töltötte be a háttereket amikor hirtelen megfordulsz és a mögötted levő dolgok először homályossak és több másodpercet kell várni mire élesedik, de akkor sem lesz szép grafikája.battlefield 3nál is szintugy, annál meg be is akadt az autómentéseknél elég rendessen,

witcher 2- lassitott felvétel.

uj oprendszer és vga driver frisitéssel.

mi lehet a bajj?Videókártya gyenge gondolom.

ez van nekem:

proci:AMD Phenom II X4 970 3.5GHz AM3 + Cooler Master Hyper TX3 hűtő


Memória: Geil Black Dragon KIT 2x2 GB - DDR3 (1333Mhz)


Videókártya:Sapphire Radeon HD6870 1GB 256bit DDR5 -GPU:900mhz/Memo:4200MHz -OpenGL:4.1 -PixerShader:5.0


alaplap:Gigabyte GA-MA78LMT-US2H (amiben integrált vga van plusz egy beépithető hely is ahová csatlakoztatni lehet másik vga-t. és az 1gigásra van álitva alapértelmezetnek)


2011. nov. 6. 13:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

gondoltam a videókártyát mindenképp lecserélem 2 GB-osra:

gigabyte radeon hd6970 OC2-re (2GB/920mhz/5500mhz)


Mit kéne még cserélni? Lehet proci is kéne erősebb nem tudom játéknál menyit számít.

2011. nov. 6. 13:46
 2/16 anonim ***** válasza:
ezzel pedig nem kéne hogy akadjon
2011. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Régi driverek, vírusok?
2011. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezzel egyáltalán nem kellene akadozni. Igen csak erős gépről van szó. Szerintem egy win reinstall és friss driverek meg fogják oldani.
2011. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez sokkal erősebb gép, mint a követelményeknek megfelelő, itt nem a hardverrel lesznek a gondok! Szerintem futtass egy benchmark tesztet, pl. a 3DMark programmal, mert ha hardveres gond, akkor valami ELROMLOTT. Nekem sokkal gyengébb videokártyával, CPU-val és 4GB DDR2 RAMmal megy fullon a játék.
2011. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a játék telepitése előtt raktam ujra a gépet, plusz a legujabb VGA drivereket szedtem le amit nemrég raktak fel a hivatalos oldalra.
2011. nov. 6. 14:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Itt valami hardveres gond lesz akkor. (nem az alkatrészek gyengék)
2011. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen op. rendszered van?
2011. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ajánlom a win7 64 bites ultimate változatát felrakni
2011. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

win 7

Benchmark tesztél kb milyen eredményeket kéne hogy adjon?

mert leteszteltem már, csak az adatokból nemsokat értettem.

2011. nov. 6. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!