Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIÉRT AKADNAK AZ ÚJ GAME-ek?

MIÉRT AKADNAK AZ ÚJ GAME-ek?

Figyelt kérdés

akarok alkatrészeket cserélni mert enyémen az ujj játékok eléggé akadnak és nem tudom mi az oka.

pl gta4-et nem engedte hogy maxra vigyem a grafikai beállitásokat, kb a feléig állitottam és ugy is akadt+lassan töltötte be a háttereket amikor hirtelen megfordulsz és a mögötted levő dolgok először homályossak és több másodpercet kell várni mire élesedik, de akkor sem lesz szép grafikája.battlefield 3nál is szintugy, annál meg be is akadt az autómentéseknél elég rendessen,

witcher 2- lassitott felvétel.

uj oprendszer és vga driver frisitéssel.

mi lehet a bajj?Videókártya gyenge gondolom.

ez van nekem:

proci:AMD Phenom II X4 970 3.5GHz AM3 + Cooler Master Hyper TX3 hűtő


Memória: Geil Black Dragon KIT 2x2 GB - DDR3 (1333Mhz)


Videókártya:Sapphire Radeon HD6870 1GB 256bit DDR5 -GPU:900mhz/Memo:4200MHz -OpenGL:4.1 -PixerShader:5.0


alaplap:Gigabyte GA-MA78LMT-US2H (amiben integrált vga van plusz egy beépithető hely is ahová csatlakoztatni lehet másik vga-t. és az 1gigásra van álitva alapértelmezetnek)


2011. nov. 6. 13:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
az van win7 ultimate 64 bites
2011. nov. 6. 14:37
 12/16 anonim ***** válasza:

Windows 7-ből valóban egy 64 bites verziót szerezz, legjobb a Windows 7 Ultimate 64bit.


Benchmark tesztnél az FPS a fontos, illetve hogy az adatok, amiket ő leszűrt a gépedből azok megegyezzenek a valós adatokkal. Tehát ha a videokártyád memóriáját nem 1GB-nek mutatja (plusz minusz 100MB eltérés a határ) akkor vidd vissza a kártyát, és garanciában kicserélik. Ha a RAM nem stimmel, akkor vedd ki az egyiket, és hasonlítsd össze, hogy melyik lehet a hibás. Ha meg a processzor, akkor értelemszerűen ott a gond.


A lényeg, hogy ha minden rendben van, akkor csak az operációs rendszer marad fel problémaként.

2011. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszaid,megpróbálom.
2011. nov. 6. 14:49
 14/16 A kérdező kommentje:

lefutattam egy Mafia2-be beépített benchmark-ot, a tüzes részeknél eléggé belassult.

ezt irta ki a végén:átlag fps:10,3

RANG:E

a játék lassan.Használjon alacsonyabb beállításokat, a játék gyorsulása érdekében

processzor: 3,52Ghz (ami reális is mer 3.5ös van benne

ram: 4093mb (ami nem reális mer 4 gb az 4096mb) 3mb az mennyit számít?

Win7 servicePack1 ultimate (6,1build 7601)

ennyit irt, most leszedtem egy 3DMark.11.Pro.v1.0.2.Multilingual-t és azzal is kipróbálom.

2011. nov. 6. 15:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt mostmár én se értem :(
2011. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Van még gari a gépre?


Ha igen akkor vidd vissza és mondd meg neki hogy csináljanak vele valamit, mert ennek működnie kéne.

2011. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!