Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs beépített keylogger a...

Nincs beépített keylogger a windowsban?

Figyelt kérdés
Valószínűleg elgépeltem az e-mail címem egy olyan oldalon, ahová kaptam meghívót. Szeretném tudni, hogy mit írtam helyette. Meg tudom nézni?
2011. nov. 11. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért lenne...?
2011. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert annyi dolgot naplóz, gondoltam ilyen funkciója is van...
2011. nov. 11. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen funkció még nincs...
2011. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt találsz egyet : ftp:\\asm:138ed67d@ftp.uw.hu


Egyetlen hibája van, hogy az AltGr+/valamilyen szám/ kombinációkkal nyerhető szimbólumok "előhívását" kissé "megzavarja", de nem nagy ügy, és abban jó, hogy pici és kevés erőforrást használ, szóval nem zavar be az egyéb munkákba.

Arra azonban vigyázz, hogy vírusírtó könnyen észreveszi a "nyílt" adatkövetési módszere miatt. Viszont ezt meg egyszerűen megoldhatod úgy, hogy a kivételekbe teszed. Ja, és ahhoz, hogy a rendszerrel együtt induljon, tedd be az "Indítópultba" a Start-Menü-ben, a naplót pedig a "Document and Settings" mappában a profilmappádon belül találhatod meg egy "!" fájlban, ami egyébként egy sima TXT fájl, csak nincs neki kiterjesztése.


C#-al egyébként "könnyedén" lehet olyan keyloogger-programot írni, amit a vírusírtók kb. fele nem vesz észre (normál beállításokkal meg vagy a 9/10-e), de azt itt nem írom le, mert véletlenül sem akarok senkit sem gonoszkodásra rásegíteni.

2012. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keyloggert mi is tudunk ajánlani csak itt az a gond, hogy "visszamenőleg" kellene a kérdezőnek. Na ilyen nincs. Ha feltesz egyet akkor utána már oké csak itt az a gond hogy olyant akar megnézni amit keylogger nélkül írt le. Erre viszont nincs megoldás...
2012. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, ezer bocsánat, kissé figyelmetlen voltam, nem gondoltam a leírásra -- megesik az emberrel.


Amit így max. tudnék ajánlani, hogyha feltesszük azt, hogy betűmellényúlásról van szó nem pedig "másra gondoltam amit a kezem írt" jellegű dologról, akkor kéne kutatni a neten PHP és netes scriptek között, ahhol van arra példa hogy beviteli mezőt hogyan lehet automatice kitölteni (bár C# tudok arra megoldást egérmozgás- és billentyűszimuláció kapcsán), és azt átírni úgy, hogy az egyes helyiértékű karaktereknél csak olyan betűk felcserélésével próbálkozzon, ami a billentyűzeten közel mellette áll. Nem tudom érthető-e?

2012. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!