Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van a format factory...

Mi van a format factory programmal? Egyszerűen nem indul hiába telepítem újból 200x

Figyelt kérdés
2es verzióból egyik se indul 1es verzió meg nem kell mert abba nincs az ami nekem kéne
2011. nov. 15. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Pont ma tettem fel a 2.7-et. Nem volt semmigikszer xp alatt.

Eltávolításnál próbálj valami jobb programot, majd utána tedd újra...talán.

[link]

2011. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mért neked mi kellene hátha van másik progi
2011. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én próbátam 3 féle xp-n és mindegyiken ugyan azt írta,és vagy 3 helyről töltöttem le,belinkelnéd te honnan szedted le?

konkrétan videót szeretnék konvertálni valamilyen mobilteló formátumba 240x400 kijelzőre,illetve videót mp3á konvertálni,magyarán hangot leszedni róla.

2011. nov. 15. 23:36
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Telepítésnél ne kattintgass gyorsan, nehogy telepítsd az ask cuccokat, mostanában minden free programot ellátnak ilyesmikkel...

2011. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

letöltöttem,telepítettem és ugyan az mint a többinél:

[link]

mellesleg ez a rendszer kb 1 órája van fent teljes format C után úgyhogy szerintem konkrétan velem,mint emberrel lehet a baja a programnak :S mondom átvittem haver gépére,telepítettem,ott is ezt írja ki és hiába az újra telepítés.

2011. nov. 15. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
1 regtisztítót futtass sztem az jót tehet neki..
2011. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. Tedd fel a régi verziót, és utána frissíts. Nem tudom mi lehet ennek a jelenségnek az oka. Nálam is volt régebben ilyen a 2.7-nél, aztán egyszer csak simán felment...

Talán jött valami frissítés közben az xp-re?

2011. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 italoimre ***** válasza:

Szép Napot Mindenkinek!


Egy pár megjegyzés a FormatFactory progihoz.

Néhány változata bizony Vírusos!

Nem mindegy honnan töltötted.

Hiába tisztítod a regisztrit,meg hiába telepíted bármilyen új Winfosra,ugyanaz lesz a szitu.Jó kis szopató az egész.Amelyik tiszta az jól kell hogy működjön.Sajna a NET tele van átverésekkel...A fele sem igaz az egésznek.

Ilyen témákban senki sem mondja meg a tuti-t.Vagy mert hülyék hozzá,vagy mert titokzatosak az emberek,és nem segítőkészek! (tisztelet a kivétel).

További jó kísérletezést hozzá.


Üdv: italoimre

2012. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 svejk válasza:
Ha még aktuális a késői válasz, ez a probléma nem vírusfüggő. Általában az XP újratelepítése, vagy régi verzió használata esetén fordul elő, ha csak a sürgős frissítéseket telepítetted. Válaszd a Windows Update egyéni menüpontját és töltsd le az ajánlott frissítéseket, főleg a NET keretrendszert. Ezen kívül látogass el a gyártó szoftvercég (formatoz.com) oldalára, ott a FAQ-ra és töltsd le a felül ajánlott VC10-et. Ezek után elindul a Format Factory.
2012. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hellosztok ***** válasza:
nekem is ugyan ez a probléma a nekem se megy hiába töltöttem le akár milyen programot
2012. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!