Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kép írás, hogyan?

Kép írás, hogyan?

Figyelt kérdés

Hello, annyi lenne hogy van 392db kép amit kiszeretnék írni egy CD-re de eddig nemsikerült megoldanom... Neroval írtam ki eleinte VCD-nek és ugy ment is de akkor kevesebb volt mint 99 most meg ugye 300+ és igy nem lehet VCD-nek tehát egszer kiírtam már mint SVCD de azt meg nem játsza le a DVD lejátszo...

tudnátok ajánlani programot vagy vmi megoldást amivel ugy lehetne kiírni hogy pár másodpercig mutassa a képet majd továbbmennyen automatán?


2011. nov. 21. 13:55
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Én képeket mindig sima adat cd-ként/dvd-ként írtam. A leggagyibb dvd lejátszónak is meg kell jelenítenie, és egymás után vetítenie. Komolyabb lejátszóknál pedig még képáttűnést, fájlnév megjelenítést, stb. is lehet állítani.

4800 Ft-os Hyundai dvd-m még azt is engedi, hogy a lemezen lévő mp3-at játssza a vetítés alatt (sima adat dvd-ről).

2011. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Windows Intéző
2011. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és adatnál enged 99nél több képet? ill mivel irtad? milyen szoftverrel?
2011. nov. 22. 17:37
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Adatnál annyit enged, amennyi a cd/dvd kapacitása. Ha nem valami extrém nagy képek, akkor ez cd-n több száz, dvd-n több ezer is lehet.

Bármelyik íróprogrammal lehet adat cd-t/dvd-t írni, ami van. Ha nincs, ez ingyenes:

[link]

2011. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 24. 08:21
 6/6 A kérdező kommentje:
lenne itt mégvmi xd volt egy olyan probléma mikor intézővel irtam ki h a kép csak a képernyő közepén jelent meg ... ez ugye adat cdnél nem igy van?
2011. nov. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!