Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a Free Downloa...

Mi lehet a gond a Free Download Manageremmel? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A legújabb Firefoxot használom.A gond amint már mondtam ha rámegyek valaminél a letöltésre,teszem azt egy sorozatnál a mediafiren akkor nem hozza fel a FDM letöltési ablakát ahol meg lehet adni,hogy hová töltse meg ilyenek hanem automatikusan a Firefox tölti a download statusbar-al.Néztem a beállításokat az FDM-ben,de minden be van állítva aminek köze lehet hozzá.Néztem a figyelést és ott be van rakva,hogy figyelje a Firefoxot a program meg minden.Mi lehet a gond?
2011. nov. 26. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A manager beépült anno a Firefoxba?Az új Fox ímmár sok alkalmazással nem kopatibilis,pedig a régi verziókban szépen dolgoztak.lyen az ORBIT DOWNLOADER is.
2011. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

fogalmam nincs.ezt,hogy tudom megnézni?

most telepítettem újra a Windows-t ezért gondoltam felrakom a legújabb firefoxot a 8.0.1-et.ezelőtt 4-eset használtam.

2011. nov. 27. 04:37
 3/6 A kérdező kommentje:

ja bocs félreértettelek.a régibe azaz a 4-esben simán ment.

itt már nem megy...

lehet rá megoldás?vagy vissza kell raknom a 4-est?mondjuk nagy nehezen sikerült letöltés indítanom,de így rohadt sokáig tart elindítani egyet is pedig a mediafiren ahonnan töltöm a sorozatokat van,hogy 1 rész 5 part-ban van feltölve...elég időigényes volt eddig is most meg pláne.(úgy tudom elindítani,hogy a download linkre jobb klikk majd itt megnyitás új lapon,itt persze felhozza a firefox,hogy letöltse e,ezt kinyomom majd új ablak linkjét kimásolom és bemásolom az FDM-ben az új letöltés menüpontban)

2011. nov. 27. 04:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld a Fox saját letöltőjét használni,vagy rakj fel egy másik böngészőt is.Ami egyikkel nem megy,amásik tán megoldja.
2011. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régi Fox verziót használni....nem látom értelmét,elméletileg a legújabb mindig jobb (kivéve,ha nem).

Csak hát ugye,kérdés,hogy a beépülő progik fejlesztői mikor teszik kompatibilissé az alkalmazásokat az aktuális Firefoxszal.Talán tedd fel az Operát alternatívának,ebbe is be tud épülni az ORBIT DOWNLOADER,ami szerintem többet tud a FREE DOWN.MANAGER-nél.

2011. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

már sikerült megoldani.

igaz,hogy még mindig nem tölti automatikusan,de úgy megcsináltam,hogy csak simán megfogom a "download" linket és odahúzom a FDM kis ikonjára ami látszik ha bele vagyok lépve.

2011. nov. 27. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!