Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy jó/ajánlott VIRUSIRTO?

Egy jó/ajánlott VIRUSIRTO?

Figyelt kérdés

olyan vírus irtó kellene ami free,megbízható,és jó

+ ti is kiprobáltátok/teszteltétek


2011. dec. 6. 19:18
1 2 3
 1/23 tamasoft ***** válasza:

Hát ilyen nincs. Ami ingyenes, általában nem komfortos használni, és rendkívül gépigényes (pl. AVG)

A megbízható és észrevétlenül működő irtók pénzbe kerülnek. pl. NOD, vagy McAffee, stb.

2011. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 csacsi2 ***** válasza:

Comodo + defense!

Magyar(ul) legjobb free, de még a fizetősek közt is megállja a helyét! Könnyen kezelhető, értelemszerű a megjelenése, rendszeresen frissít, tartalmaz + defense -t ami az aktív fájlrendszer védelem. Csak jót tudok mondani róla!

2011. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Avast

[link]


Microsoft Security Essentials

[link]


Mindkettőt használtam, teszteltem.

2011. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Avast
2011. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Avast, AVG, Avira, Microsoft Security Essentials.
2011. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 csacsi2 ***** válasza:

nézz utána a neten a teszteknek pl.:

[link]


A tűzfalakat összesen 77 különféle tesztnek vetették alá, amelyek során 9625 pontot -- tesztenként 125-öt -- szerezhettek. A legjobban az ingyenes Comodo Personal Firewall v2.3 és a Jetico Personal Firewall v2.0 Beta teljesített 9 ezer feletti ponttal, ezek a programok "kitűnő" minősítést kaptak. A harmadik és negyedik helyet a Zone Alarm Pro 6.5 és a Trend Micro PC-cillin Internet Security 2007 szerezte meg, ezek a programok még "nagyon jó" minősítést szereztek. Ezen kívül három tűzfal érdemelte ki a "jó" minősítést, a többiek még gyengébben szerepeltek.

2011. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 csacsi2 ***** válasza:

Bocs hogy ennyiszer írok, de csak most találtam meg amit kerestem. Most lényeges szempont szerintem a megelőzés. Internet a fő forrás így a tűzfal, de adathordozók is szerepet játszanak.

oldal.:

*****

Képek.:

védelem

*****

Eltávolítás- helyreállítás

*****

Kezelhetőség

*****

összesítés

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nembaj,és köszi!
2011. dec. 6. 19:43
 9/23 anonim ***** válasza:
AVG Internet Security 2012. Nálam bevált, eddig mindent megfogott, mellesleg régóta használom. Nem húzza a gépet, fogja a vírusokat, dinamikusan frissíthető, vagyis precízen beállíthatod az ütemezésben a frissítést. Ezenkívül egyszerű a használata. Egyetlen hátránya, hogy némely programokat vírusként is jelzi.
2011. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval értek egyet. Viszont annyit tennék hozzá, semmire sem jelez véletlenül, főleg a programokra nem. Én is használom, a lehető legjobb, amit eddig láttam. Az Internet Security változat amúgy fizetős, ezért neked inkább a Free -t ajánlom:


[link]


Összetevőiben ugyanarra képes, mint a fizetős társa, de a plusz funkciók (pl. Tűzfal) nincsenek benne. Természetesen az Internet Security is megkaparintható, de nem lopni szeretnélek megtanítani. Torrent oldalakról semmiféle vírusirtót eszedbe ne jusson leszedni. Csak a hivatalos forrásból.

2011. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!