Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért töltik az emberek a...

Miért töltik az emberek a játékokat, miért nem veszik meg?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nincs pénz, nekem sincs sok... Nem keresek sokat, de ettől függetlenül megveszem a szoftvereket. Ma pl a Dead Space 2 (4 990 Ft) volt a delikvens, de már több mint 70 eredeti játékom van, és büszke vagyok rájuk. Miért kell a népeknek, hogy torrent verziöt töltenek? Nincs frissítés, terméktámogatás, sok esetben multiplayer sem... Pedig ezek jó dolgok, főleg a patch...
2011. dec. 7. 02:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem az első válaszoló, hanem a második volt a töltögetős.
2011. dec. 8. 01:17
 12/15 csacsi2 ***** válasza:
Nem kell az embernek a demo, mert ha nem tudja megvenni akkor mézesmadzag! Nem hinném , hogy a Magyar infláció miatti letöltésektől tönkremennének a nagy cégek. Aki meg megtehetné és mégsem tesz az meg szánalmas, ha már érdekli a játék! Mellesleg külföldön többet ér a munkád! Én lelkes dolgozó voltam mindig, kicsit maximalista (volt hogy milliókat spóroltam a cégnek az előrelátásommal) , de még egy hátbaveregetést sem kaptam, azon kívül, hogy a hiba az mindig fentről jön, a hibáztatás meg lefele terjed. Idén nem lesz karácsony! Játszani meg úgy sem sok idő marad, ha már dolgozik az ember, szóval mindegy!
2011. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 vagyokakilehetek ***** válasza:

kedves kérdező.


azt írod hogy te is 100 ezerből gazdálkodsz,

ebből 40 ezret adsz le otthon, a többit magadra költöd.

akkor valószinüleg a szüleiddel élsz/laksz még együtt. majd ha saját különálló családod lesz és a teljes rezsit meg a megélhetést és a gyerek iskoláztatását és egyéb minden mást neked kell fizetned akkor nem fog megmaradni 60 ezer a zsebedben amit csak magadra / eredeti dvd/cd lemezekre /fogsz tudni költeni. nőj fel. ez a való világ...majd akkor tedd fel a kérdést még egyszer. kíváncsi leszek lesz e akkor is 60 ezred amit rákölthetsz eredeti lemezekre. és továbbra is csak a 100 ezerből./az átlagból/

2011. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Már laktam külön...:) Több, mint 3 évig. Szóval nem kell bemutatni, de azért köszi.:)

Nem jött össze, így hát én hazaköltöztem, meg ő is. A mostani asszonyommal pedig jövőre tervezzük.

2011. dec. 9. 00:53
 15/15 A kérdező kommentje:

És amúgy sem írtam olyat, hogy azt DVD-re tudnám költeni. Abból veszem a saját dolgaima (tisztálkodószerek, étel melóba, cigi, buli, és minden más).

De mikor külön éltem, az akkori párom pedig már megszült, szóval a gyerek is adott volt, ő GYES-en, és pedig a már említett keresetemmel, akkor is volt 1000-2000 Ft-om, hogy 1-2 játékot megvegyek, mellette volt kaja az asztalon minden nap, és még ruhára is tellett. Az albérletem pedig 55000 Ft/hó volt fixen, gázfűtéssel.

2011. dec. 9. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!