Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letoltottem a need for speed...

Ronaldo9779 kérdése:

Letoltottem a need for speed the run! Legyszi valaki segitsen! . Ha jol ertem akkor a DirectX-el van problema? Koszi elore is a segitseget!

Figyelt kérdés
Failed creating D3D device of at least version 10. 0 on adapter "NVIDIA GeForce 9800 GT (Microsoft Corporation-WDDM v1.1) " with driver "Unknown"Error is DXGI_ERROR_UNSUPPORTED. This is typically caused by not having the minimum required DirectX support in the GPU. For NVIDIA GPUs, DirectX 10. 0 support is required. For AMD and GPUs from other vendors, DirectX 10.1 support is required.
2011. dec. 8. 13:48
 1/5 anonim válasza:

tedd fel a legújabb directx-et ha úgysem jó akkor vedd ki a videókártyát és gyújtsd meg majd járd el az esőtáncot 3x és vegyél egy másik kártyát!

:)

2011. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a legújabb drivert: [link]
2011. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Figyu 1024 MB RAM NVIDIA GEFORCE 9800GT szerintem azert ezt nem kene felgyujtani;)

2-ik kommentelo koszi a segitseget kiprobalom!

2011. dec. 8. 14:14
 4/5 anonim válasza:
szia nekem is ez van neked segitet a firisitet driver?
2013. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,hasznalt :)
2013. okt. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!