Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Vezérlőpulton belül a...

A Vezérlőpulton belül a Windows összetevők hozzáadása vagy eltávolítása menüben kiikszeltem a Kellékek menüpontot, de visszakapcsolni nem engedi, pedig Service Pack 3fel van telepítve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, helyezze be az SP3 telepítő CD-t, vagy válassza ki a hajlékonylemezről a mappát, kiválasztottam először a C meghajtó, majd azon belül a Windows almappát, majd rákattintottam az OK-ra, de így sem engedi. Rendszergazdára van pedig beállítva a fiók.

2011. dec. 9. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A windows összetevő a rendszer telepítésekor kerül a gépre. Ha eltávolítod, már nem lesz a rendszer része. Ha újra használni akarod ezeket, be kell rakni a telepítőlemezt, hogy arról visszarakja a rendszer a korábban eltávolított dolgokat.

Mivel már nem a rendszer része, hiába választod ki a Windows mappát, onnan el lett távolítva az adott dolog (akkor tudnád kiválasztani a mappát, ha a windows telepítőfájlja lenne a lemezen rajta, ami a CD-n).

De pont ezt írja az a felugró ablak is, tedd be a telepítőlemezt...

2011. dec. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!