Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty: Modern Warfare...

Call of Duty: Modern Warfare játékindítás probléma. Szerintetek mi lehet a gond? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Amikor megpróbálom elindítani a Cod4-et akkor ezt írja ki: DirectX encountered an unrecoverable error. Check the readme for possible solutions. Eddig mindig tökéletesen elindult de most valamiért nem akar. A választ előre is köszönöm.
2011. dec. 12. 20:31
 1/5 Bazsesz909 ***** válasza:

Ha a géped adatait lernád többet tudnék segíteni !!!


Am van elképzelésem de azért írd le (biztos ami biztos)

2011. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Op rendszer: Windows XP

Processzor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.93 GHz

Memória: 1,50 GB RAM

DirectX-verzió: DirectX 9.0c

a videókártyát nem tudom de eddig mindig tökéletesen futott a játék

2011. dec. 13. 14:49
 3/5 Bazsesz909 ***** válasza:

háát

ennek elvileg jónak kéne lenie!!!:(((


1.) lehetőség: De azért, csak nézd meg más játékoknál mennyi az FPS-ed mert az is kereszbe húzhatja a számításaidat!!.....


2.) lehetőség: telepítsd újra a gépet vagy a game-et


3.) lehetőség fríssítsd a dx -edet ezalatt nem azt értem hogy dx 10-re vagy 11-re hanem csak nézd meg a puszta drivereket hogy a legújabb verziód van -e belőlük


Ennyit tudok nyújtani....:)


Ha valamit nem érteszí rj nyugodtan!! segítek!!

2011. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bazsesz909 ***** válasza:

de azért mégiscsak próbálj már utána járni a videó karid-nak

lehet, hogy az lenne a kulcs a megoldáshoz (nem baj ha nem tudsz utána járni )::) mert a cod általában mindig a legfrissebb driver-eket igényli ezért kérdem

2011. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is ugyanez a probléma
2012. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!