Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az érdekelne van egy normális...

MBS kérdése:

Az érdekelne van egy normális Cataclysm-es World of Warcraft (WOW) szerver. Aki tud irja le. Főleg az érdekel, hogy legyenek azért rajta illetve nembánnám ha nem 30x-os ráta lenne 2-10x rate lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:34
1 2
 11/13 gyilokmen válasza:
bocs h nem fizetünk azért h játszhassunk egy játékkal nekem rengeteg eredeti dobozos játékom van de nem vagyok hajlandó töbszőr fizetni egy játékért h használhassam én megvettem a kiegészítőket tehát megvan eredetibe a wow de nem fogok többet kiadni erre a játékra szal marad a tört szerver ennyi
2012. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hagyd abba az arcoskodást, me' letörlöm a' zInternetet, és akkor majd nem FOGOL tudni VÁRKRÁFTOZNI!


Menj el szépen krumplit sütni egy mekiben, OSZT akkor lesz pénzed RENDES VÁRKRÁFTRA.

2014. jan. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
[link] A Mai napon Április elsején bekerült PTR szerverre a Cataclysm (Publikus teszt Realm) ha jól megy minden tesztelés akkor Magyarország legnagyobb privát szervere átfog váltani előreláthatólag 3-4hét múlva :)
2014. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!