Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most hogy megjelent a WoW...

Oláh Péter kérdése:

Most hogy megjelent a WoW Cataclysm vannak "normális" tört szerverek?

Figyelt kérdés
A normális alatt azt értem hogy nem bugos,minden cucc (fegyó,ember,mount,mob stb.) benne van.
2010. dec. 7. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ááá tuti nincs. Darabig nem is lesz, az az érzésem. Sok helyen még wotlk is egy rakat szar :D
2010. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azért ez idegesítő hogy (nem akarom mondani azt hogy noob mert nem ismerlek, nem akarok általánosítani) a sok tudatlan játékos azthiszi, hogy ez az egész egy csettintésre megy.

egy kiegészítővel több ezer npc, több ezer quest kerül be. Ja és még a revampot nem is számoltam bele, csak mert a questek sem ugyanolyanok mint a régiek.

Mindezt nagyon kevés embernek (max 100-ra tippelnék) kell megcsinálnia és ez írtó nehéz feladat, szóval ez nem megy egyik napról a másikra...


amúgy meg kereshetsz életed végéig "nem bugos" tört szervert, mert olyan nincs :)

2010. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat nyugodtan mondhatod rám hogy noob mert nem rég kezdtem a wowlk-t is am azt gondoltam hogy nincs olyan hogy nem bugos tört szeró de azt mondják hogy a cataclysm tört szerók NAGYON BUGOSAK...
2010. dec. 7. 17:37
 4/12 anonim ***** válasza:

amikor megjelent a Wotlk akkor is minden törtszeró bugos volt

és most sokáig fog tartnai míg lesz törtszeró Cataclysm-on mivel itt több új dolog lesz és a legtöbb küldetés fázisokra vannak osztva (úgy mint Wotlk-ben a DK questek és az is még sok szerón bugos most is...)

és képzeld el Catában több száz olyan quest lesz szóval nagyon sok idő lesz...és megint az lesz h a törtszerók erdetihez képest lelesznek maradva és az eredeti sokat haladt a patcheléssel a törtök meg jóval később kezdik a Catát...szóval mint velem is még nem voltam ICC-ben de eredetin már vannak 85-s playerek

2010. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Gabcmester válasza:
Hát emberek kicsit rosszul tudjátok mert van cataclysm szerver igaz nem a legjobb ( vannak bugok de nem annyira bugos h ne lehessen játszani ) én már egy ideje tolom ott és a bugokat megírhatod a GM-nek és vagy rögtön vagy egy kis leállás után már ki is van javítva jah és a worgen és a goblin is bent van : [link] aki akar katázni az jöjjön ide :D ( reggel óta leállás van a szerón sztem bugokat javítanak ( remélem ).
2011. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Itt is van az első cataclysmes Magyar Szeró:

[link]

2011. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen és 4.0.3 kell hozzá,csak a gáz hogy még kevés benne az npc
2011. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kicsihubi válasza:
Gabcmester ha lehetne felvennélek msn-re mert kéne hellowow-hoz egy kis segítség !
2011. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A dolog úgy áll hogy nem tudjátok mit beszéltek. A helyzet az hogy a cataclysm annyi változás hozott magával hogy még csak próbálkozások vannak a szerver beindítására(wowbeez szerver pl) játszható, de nincs értelme, mert még negyedrészt sincs kész... Próbáljátok meg olyan fél-egy év múlve ezt a kérdést ismételten... Gyak. Újra kell írniuk az adatbázist... :P
2011. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Akkor én megkérdem :D
2012. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!