Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik 3D-s CAD programot...

Melyik 3D-s CAD programot ajánljátok?

Figyelt kérdés

Következő félévben (gépészmérnök) CAD programokat fogunk használni, de előre kell eldönteni, hogy 3D-nél melyiket akarjuk tanulni ezek közül:

-SolidWorks

-Solid Edge

-Inventor


Melyikkel milyen tapasztalataitok vannak? Melyiket válasszam?


2011. dec. 15. 22:17
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Az a gond ezzel , hogy nem lehet tudni, hogy mi lesz még a jövőben. a választásod tehát arra essen, hogy melyiket is használják a cégek a legtöbbet. Én az Autodesk Inventor -t ajánlom, régóta a piacon vannak. Viszont én is úgy jártam , hogy Autocad- ot tanultam és a cég akikhez mentem WinCad -ot használtak, ráadásul németet (amit nem beszélek).Nekem (lehet csak a gyakorlat miatt) Az autodesk jön be, azt látom át...

A Válaszokat én is szívesen várom!

2011. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak nem BME/GSZI???


Inventort ajánlanám esetleg SW, de SE-t ne.

2011. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, BME.


En is Inventorra gondoltam, ha mar az is Autodesk termek, es 2D-nel AutoCAD lesz.

2011. dec. 16. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!