Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha nem eredeti Windows 7-et...

Ha nem eredeti Windows 7-et rakok fel akkor nem fog jól müködni?

Figyelt kérdés

Nincs 30 ezrem megvenni, de azt akarok feltenni. Sok oldalon fent van, és írják," hogy felraktam, jól műkdönik, aktiváltam, és semmi baja, meg ilyenek. De, sokan meg azt írták, nem tudom aktiválni, újraindul a gép", meg ilyenek.


Most lesz valami baj a rendszerrel, ha nem veszem meg 30 ért, hanem letöltöm, és azt rakom fel?


2011. dec. 17. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt van 22 ezerért magyar. 32 bites.

[link]

2011. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy megvedd! Nekem megvan úgy, hogy az összes létező verziója, ultimate, enterpreise, home edition stb rajt van. Felteszed, mire végzett megnyitod az activatorját resetel a gép, és onnantól kezdve aktiválva van a gép.
2011. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nazguls ***** válasza:
0%

Nos ha először is (tudom hogy nem ezt várod), ha nincs 22 ezred arra hogy az eredeti Windows 7-et megvedd akkor valószínűleg a gépet sem elég jó.

Na mindegy itt az IGAZI válasz amit vártál!


Nos fontos kérdés hogy kompatibilis-e , mert ha nem akkor mindegy hogy eredeti vagy sem akkor így is úgy is tönkremehet :S

Ha van rajta matrica és azon van olyan hogy:

"Designed for Windows 7"

vagy

"Windows 7 compatible"

akkor nem lesz baja.

De ha Vista van éppen a gépeden akkor is lehet hogy bírja de azért ne vegyél rá mérget.

Ha van másik géped akkor nincs semmi baj de ha nincs akkor nézz utána az aktivációs problémáknak. Ha biztos vagy abban hogy tudsz egy működő aktivációs kódot akkor rakd fel a gépedre.

FONTOS!!!!!!!!

Ha kapsz egy üzenetet hogy (példa): "Az ön operációs rendszer terméke(Windows 7) nem felelt meg az eredetiség vizsgálaton." és más szövegek... Ez egy bizonyos internetes szolgáltatás esetén szokott megjelenni. Ha van internetkapcsolatod akkor azt azonnal szakítsd meg és tegyél rá egy másik Operációs rendszert mert a géped ETTŐL TÉNYLEG tönkremehet. De ne aggódj ez az üzenet az esetek 0,001 %-ban történik meg :)

2011. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jól fog működni mert azok hülyék nem értenek hozzá. leszeded netröl INGYEN és a windows 7 loadert 1.8-ig bármelyik jót az 1.8 és a többiek nem olyan jók már majd feltelepíted a windows 7-et és mikor végeztél a telepítéssel a windows7 loader-t elindítod majd megvárod míg azt írja ki hogy újra kell indítani és újraindítod és regisztrálva van tökéletesen jól működik. Szerintem ök elcseszték ott hogy nem az volt az első dolguk a telepítés után mivel a windows 7 ezt a frissítést tölti le legelösszőr a telepítés után ami megakadályozza a rendszer hackelését és valami rossz loadert szedtek le.
2011. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: te mekkora hülyeséget hordtál össze. aztak...
2011. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16:27nek szólt.
2011. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem alkalmas rá a géped (pl. Pentium4, kevés memória), akkor soha nem fog működni, akármit töltesz le vagy veszel meg. Írd le a géped konfigját, megmondjuk, alkalmas-e rá?
2011. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha kapsz egy üzenetet hogy (példa): "Az ön operációs rendszer terméke(Windows 7) nem felelt meg az eredetiség vizsgálaton." és más szövegek... Ez egy bizonyos internetes szolgáltatás esetén szokott megjelenni. Ha van internetkapcsolatod akkor azt azonnal szakítsd meg és tegyél rá egy másik Operációs rendszert mert a géped ETTŐL TÉNYLEG tönkremehet"


Az volna szép, ha egy nem eredeti windows-tól tönkre menne a géped... ez tényleg hülyeség...

2011. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tudok is adni, egyszerű magyar leírással, az aktiváló, általában DAZ loader jó, de mindig próbálgatni kell prat, mert géptől és OS-től függ, hogy melyikkel megy. Aztán onnan tudjuk, hogy jó-e, hogy ha a Sajátgépre jobbklikket nyomunk, tulajdonságok és azt írja, hogy a Win aktiválva van. Én tettem fel 6-7 éves, 500MB RAM-os gépre és megy, igaz kicsit lassú, de az a furcsa, hogy XP-vel lassabb volt.
2012. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!