Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kiírta a gépem, hogy a Windows...

Kiírta a gépem, hogy a Windows7-em nem eredeti. Mikor fogja rámrúgni a rendőrség az ajtót?

Figyelt kérdés
Képletesen persze. Számíthatok valami büntire?
2011. nov. 29. 18:26
 1/9 .:Laci:. ***** válasza:
keress neten egy Remove Watt-ot, szedd le és nem lesz semmi gondod :D
2011. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jenci ***** válasza:

Úgy látszik nem jó loader-t használtál.Az a büntetésed,hogy töltsd le a legújabbat és aktiváld vele.

Egyébként a fél ország használ nem jogtiszta windowst.

2011. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pj0tr ***** válasza:
Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nem csak a fél ország. Azokon kívül akik a géppel kaptak egy hivatalos windows-t, magánszemély nagyon kevés van szvsz aki fizetett érte...
2011. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én őszintén szólva németországban láttam elősször eredeti windows-t. Körülbelül úgy néztem rá, mintha valami NASA technológia lenne. Komolyan mondom, fogalmam sem volt, hogy néz ki egy jogtiszta Xp. Dehát mit várnak ezek ott fent, ha nyugati áron árulják a szoftvereket, persze, hogy nem fogom megvenni.
2011. nov. 29. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:

"Körülbelül úgy néztem rá, mintha valami NASA technológia lenne."

Ez jó, egyébként még én sem láttam.

2011. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jenci ***** válasza:
Nekem is van egy jogtiszta XP-m.Tényleg úgy néz ki a lemez,mint egy földönkívüli technológia.:))
2011. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Amíg ilyen aranyáron mérik a jogtiszta cuccokat, ne is várják hogy meg fogják vásárolni az emberek.
2011. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DannyZuko ***** válasza:
mikor rúgjűk rád? :) Már elindultak... remegj :) Nem fognak foglalkozni vele, de az tuti, h nem fogod tudni hasznűálni rendesen a windows-od. a loadernél 2 dologra figyelj! rendszergazgaként futtasd... másik, hogy ha végzett és ujraindult, akkor vezérlőpult/rendszerben nézd meg, h aktivált e a rendszered....
2011. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám win7-essel. Valaki le tudná írni, honnan és mit kell letölteni hozzá? Ez a removewatt micsoda? Sajnos én egyáltalán nem értek hozzá, ajándékba kaptam a gépet is, és nincs pénzem új windowst venni rá.
2012. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!