Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs egy olyan program ami...

Nincs egy olyan program ami kiszűria flesleges programokat ostoba letöltéseket toolbarokat?

Figyelt kérdés
amit tudtam kitöröltem nem sok programot használok a gépemen és ezért lepődtem meg h sok helyem már nincs. De félek h valami olyat törlök le amit nemkéne pont ezért nincs valami olyan ami kiszűri ezeket a programokat mappákat stb.. és kitudjam törölni h tényleg csak az maradjon meg amit én szeretnék és tiszta legyen a gépem. (normális válaszokat pls)
2011. dec. 17. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
CCLeander
2011. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
töbieknek köszönöm :)
2011. dec. 17. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

„mert akinek van esze, az nem installál fel minden szart, így nincs is olyan problémája, hogy toolbart meg ilyeneket akar törölni. Nem magától került oda, te raktad fel.”

Kedves utolsó hozzászóló:)

Te bizonyára jól ismered a toolbar szó jelentését. De! sokan vannak akik azt sem tudják, ez a szó mit jelent, eszik-e vagy isszák?/sokáig én is így voltam ezzel/ Hát bizony, mikor a gyermekeim kimentek külföldre, és itt hagytak engem a számítógéppel egyedül, / annyit tanítottak meg velem, hogy hogyan kapcsoljam be a gépet, meg, hogy hogyan tudok bejelentkezni az email fiókomba, na meg a skype-ra./ Innentől fogva magamra voltam utalva. És képzeld el, elkezdtem tanulgatni, ha valamit nem tudtam, ott volt a google. Beírtam, megkerestem, próbálgattam magam. És bizony én is felinstalláltam sok hülyeséget, sok hülye toolbart:))) Most már nem teszem, rájöttem a dolog nyitjára:) Nem kell felinstallálni. Ez az út, bizony elég hosszú volt, mire erre rájöttem a google segítségével:) Miért kell, ha már a segítőszándék vezérel így embereket leszólni? )Ha segíteni akarsz, tedd meg, ha nem, ne tedd! Ja! Még annyit, igen, a CCleaner valóban nem alkalmas a toolbarok törlésére. De a Toolbar Cleaner az igen! Ezt a linket én küldtem a kérdezőnek:)))Legyen szép napod, segíts az arra rászorulóknak, de minden mellékzönge nélkül:) Hidd el sokkal szebb lesz a világ:) Egy 56 éves néni:)))

2011. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!