Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 telepítés hiba!?

Win 7 telepítés hiba!?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy nem tudom felrakni a windows 7 home premiumot. A gépen most az enterprise verzió van fenn, de ha lemezről próbálom felűlírni a motani OP-rendszert( mert felajánlja ezt az opciót is), mert kiírja, hogy nem egyezik a telepítési nyelv. A mostani rendszer miatt nem engedi boot menüből futtatni. Én egy bootoláskor futtatható HDD formázó programra gondoltam, de sehol se találok ilyet. Ha valaki tudna valami megoldást, köszönöm!
2011. dec. 22. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

"A mostani rendszer miatt nem engedi boot menüből futtatni"


Szerintem mindentől függetlenül kellene tudni bootolni, mindegy, hogy milyen oprendszer van a gépeden vagy üres. Bootolni akkor is tudni kell...

2011. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"bootoláskor futtatható HDD formázó programra"


A telepítőlemez pont ilyen...

2011. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ne értsd félre. lemezről bebootoltam, és kiírta, hogy win 7 alól telepítsem, mert már van fent 1 rendszer.
2011. dec. 22. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Telepítőlemez be, aztán nyomj egy gombot a CD-ről való bootoláshoz és utána a rendszerösszetevők beolvasása után fel kéne ajánlania a partíció törlését, partícionálást vagy formázást. Ha mégsem, akkor ott az Acronis boot CD vagy a Hiren's bootCD. Ezek mindent tudnak...
2011. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem mindent szabad elhinni amit a telepitő mond!

de egyet igen

hűje vagyok? válasz igen:D

2011. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne hülyézd le egyből csak nem ért hozzá...


"hűje" - ékes példája annak, hogy passzírozzunk bele két orbitális hibát egy szóba... :))

2011. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A "hűje" az emberi hülyeség ékes példája.

Remélem, hogy ez egy, az általam fel nem ismert irónia ékes példája...

Amúgy, boot sorrend stimmel?

G.

2011. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ebben reménykedem...
2011. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!