Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy újra rakom...

Miért van az, hogy újra rakom a Windows XP-t a gépemen és már egyből vírusos (lag-ol az írás, az ablakok mozgatása akadozik)?

Figyelt kérdés
Le van formatálva minden, semmi nincs a régi dolgokból a hardon, ahonnan vírusos lehetne. A letöltött Windows vírusos eleve? De akkor másnak miért nincs ilyen problémája vele? Windows 7-el semmi gond, csak az XP szórakozik.
2011. dec. 25. 09:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

üdv:)

ketté van partizálva a winyo?

2011. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen. Van egy külön Windowsnak és egy partició az adatoknak. De mind a kettő le volt formatálva és úgy újratelepítve.
2011. dec. 25. 10:41
 3/18 P.O.C. ***** válasza:

Ha ilyen ilyen takony Pistike Windows -okkal próbálkozol az alapból vírusos lehet, vagy ha alapból nem is, de a bele integrált sok Warez sz*r miatt azonnal az első netes csatlakozáskor összeszedhet mindent.

Pl. innen szedhetsz le megbízható XP telepítőt:

[link]


Ha meg nem értesz a warez -oláshoz, akkor inkább használj ingyenes programokat. Vírusirtóból is (Avast Free, AVG Free, Avira, stb..) ugyanis fizetős, de hack -kelt vírusirtó szoftverek is csúnya meglepetéseket okozhatnak.

2011. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Xp tipusa?
2011. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindenből free softwareket használok, de nem az a baj. Eleve olyan a Windows mikor feltelepül és még egy program sincs rá felrakva. De az a fura, hogy más nem tapasztalat ilyet.
2011. dec. 25. 10:49
 6/18 A kérdező kommentje:

Microsoft.Windows.XP.Professional.SP3.Integrated.June.2011.Corporate-BIE


Ezt szedtem le.

2011. dec. 25. 10:52
 7/18 A kérdező kommentje:
De nem csak a BIE-s rilízeknéll jelenik meg a probléma, leszedhetek bármit, ugyan az a mese.
2011. dec. 25. 10:53
 8/18 Argloss ***** válasza:

Szerintem rakd fel a videokártya (stb...) driverét és abbamarad az akadozás... Régebbi gépemen nálam se volt az igazi ameddig ez nem történt meg.

Windows 7 meg már szinte mindent felismer alapból, ott azért működhet normálisan...

2011. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem videókártya probláma, erre már én is gondoltam. Többször újraraktam, de nem változott semmi. A windows 7 jó, csak nem nagyon bírja a gépem, legalább is xp-vel gyorsabb lenne.
2011. dec. 27. 20:59
 10/18 anonim ***** válasza:
:)
2011. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!