Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy újra rakom...

Miért van az, hogy újra rakom a Windows XP-t a gépemen és már egyből vírusos (lag-ol az írás, az ablakok mozgatása akadozik)?

Figyelt kérdés
Le van formatálva minden, semmi nincs a régi dolgokból a hardon, ahonnan vírusos lehetne. A letöltött Windows vírusos eleve? De akkor másnak miért nincs ilyen problémája vele? Windows 7-el semmi gond, csak az XP szórakozik.
2011. dec. 25. 09:01
1 2
 11/18 zsomkovacs ***** válasza:
Nem videokártya, hanem videokártya driver. És igen, rakd fel a drivert, mert amiatt akadozik. És hiába rakod újra még tizenötször, attól még nem fogja felismerni a videokártyádat.
2011. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"És igen, rakd fel a drivert, mert amiatt akadozik. És hiába rakod újra még tizenötször, attól még nem fogja felismerni a videokártyádat."


Elég összeférhetetlen, amit mondasz. Ha egyszer nem fogja felismerni a videókártyámat akkor értelmetlen 15x újrarakni. Inkább azt mondd mit tegyek, hogy felismerje? :P

2011. dec. 27. 21:17
 13/18 zsomkovacs ***** válasza:
Tedd fel a videodrivert. Bár nem fogalmaztam teljesen pontosan, úgy értettem, hogy az XP-t felesleges újrarakni. A drivert egyszer kéne feltenni, és menne. Videokártyád típusa?
2011. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Akkor te is félreértettél engem, mert nem csak az xp-t taktam fel többször, de a videokari drivert is.


ATI Xpress 1150 256MB

2011. dec. 27. 21:52
 15/18 anonim ***** válasza:
Géped rendszerinfója mert én arra gondolok hogy ELAVULT
2011. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

[link]


Annyira azért nem ELAVULT. :)

2011. dec. 28. 12:20
 17/18 mrillegal1 ***** válasza:
bocsi de akkora láma vagy hogy az már fáj ezzel a képpel mit akarsz? driver t adj a videokarinak gyárto honlapján megtalálod a legfrissebbet ez tipikus feltelipitési hiba xp alapbol nem ismeri fel a konfigod pedig öreg mind az országut szal inkább ne bizonygasd hogy nem is
2012. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kolibri71 válasza:
Hasznalj legalis windowst legalis programokkal
2016. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!