Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szamitogepes jatekokkal...

Milyen szamitogepes jatekokkal jatszotok szivesen? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Elkezdem eletem 2. nagy jatekprojectjet, es nem tudom mit irjak. Elozo jatekom borzasztonagy kudarc volt (6 honap alatt 61 letoltes, 10%-os ertekeles), akik kiprobaltak, azok azt mondtak higy szepnek szep a vraf es jol ki van dolgozva, csak egyszeruen semmi ertelme. Pedig volt multi, 2 db 64 slotos 24/7-es szeroval. Csak a haverjaim mondtak hogy jo (gondolom nem akartak megserteni).

Itt jottok ti. Az otleteitekre lenne szuksegem. Kerlek valaszoljatok ezekre a kerdesekre:

1. Milyen stilusu jatekokkal szeretsz jatszani (pl FPS, RPG)?

2. A jatek minosege vagy a jatekelmeny fontosabb neked?

3. Fontos neked a multiplayer vagy elvagy a botok tarsasagaban is?

4. Fejlodos rendszer legyen benne(nyilvan rpg eseten ez alap)?

5. Valosaghu, vagy futurisztikus, esetleg multba tekinto legyen?

6. Fontos neked a 3D?

7.A te valaszaidon felul milyen otleteid vannak?


Elore is koszonom a valaszokat, ha eleg sokan valaszoltok (csak ertelmes valaszokat szamolom), akkor azok alapjan elkezdem fejleszteni. Az ertelmes valaszok automatikusan zold kezzel egyenloek, nem mintha olyan sokat erne, de most mert ne adnak?

Hozzatennem: Kellemes Unnepeket! (errol eszembejutott nagyi mondasa: kellemes a papa labszaga lehet, de meg az se :D)

[Bocsi hogy nincs ekezet, angol nyelvu telefonrol irok]


2011. dec. 26. 03:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Egyik gyerek ímél címe blablabla97@gmail.com

Ez ugye nem azt jelenti, hogy egy 14 éves fog nektek grafikus munkát végezni?

2011. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
De, ahogy mondod :) Szerintem nen a kor számít, hanem az, hogy nagyon tehetséges. Érti a dolgát, alapos munkát végez, és amùgy én is csak 15 vagyok, ugyhogy :) Azért, mert fiatalok vagyunk, és alig van tapasztalatunk, még nem feltétlenül kell lebecsülni minket ! Egyébként a legidősebb csapattag 17 éves !!! (összesen 9en vagyunk)
2011. dec. 30. 01:09
 13/34 A kérdező kommentje:

amugy nem blahblahblah hanem ropika :), most így visszanézek, nem rémlik ilyen email cím

Amugy tök mindegy, ugyse küld neki senki emailt. De amúgy tényleg nem értem mi a brutális abban hogy tizennégy a grafika készítője :)

2011. dec. 30. 01:15
 14/34 anonim ***** válasza:

Csepeţ se dicséŕtem a metint csak ot van szerver

asasin most már eszembe jutot de nem játszotam vele

csilagképröl meg nemtudok szerintem sose halotam

a kor nem számít söt a legszeb hogy sokszor tapasztalt felnöt "profik" nemtudnak anyiţ mint a fiatalok és eben 10 évesröl is halotan nem hogy 14+

én várom hátha egy új siker mmo lesz

és lefözitek wow ot is:p

:D

2011. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Milyen nyelven írjátok a játékot?

Amúgy előzőnek: Nem játszottál Assassin's Creeddel... Ezen sűrgősen változatnod kéne...

2011. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
És ha már ókorba lesz, akkor legyen Görögország/Róma. Azokat jobban szeretik... Vagy mindhárom :D
2011. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Magyar lesz, de angol nyelvre lehet majd váltani mindenképpen, az szerintem ha sikert akarunk, az követelmény. Köszi a tippet, meggondoljuk a srácokkal ezt az ókor dolgot, és siker MMO biztos nem lesz, ha egyáltalán mmo lesz, lehet hogy még váltunk, de 2 dolog biztos: rpg és ókor vagy középkor, esetleg õskor vagy fantasy :D

Szurkoljatok, majd jelentkezünk!

2012. jan. 2. 03:22
 18/34 The Nobody válasza:

1.: Az RPG-k a legjobbak, de az ilyenekben a történet is nagyon fontos.A kedvencem a Dragon Age, mivel nagyon jó a hangulata és a története.

2.Ez a kettő összefügg, akkor jó a játékélmény ha jó a játék minősége.

3.én jól elvagyok botokkal is...

4.fejlődős legyen,és hamar fejlődjön benne a karakter, így a játékosoknak nagyobb lesz a sikerélményük (ez tényleg így van :)

5.legyen múltba tekintő ,de ne olyan valósághű, hanem fantasys,nekem a középkorban játszódóak a kedvenceim ,de a görögországos is nagyon jó ötlet.

6.ha jó a játék akkor nem

7.: Mi lenne ha a történet a Mayák/Inkák világában zajlódna. Az elég egyedi lenne.Ott sok a relytéjes templom.Vagy: A főszereplő valahogy egy párhuzamos univerzumba kerül ami sötét, ködös és romokban hever,mert valamilyen lények vannak ott amkről senki sem tudja, hogy honnan jönne, de rohamosan fejlődnek ,és értelmesednek.


emailba megírnád a játékod nevét, mert most nagyon felkeltetted az érdeklődésemet. email:funkyfanni@hotmail.com

Ha kész a játék arról is küldj légyszíves emailt :)

2012. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, utolsó, Altair dobott egy emailt!

(Freeeeeze)

2012. jan. 2. 12:36
 20/34 anonim ***** válasza:

egy másik lelkes érdeklödö

amugy tetszik amiket ir

amerikai óvilág mint részletes szerepjáték lene fantasy val füszerezve (másik világ)

mert edig ilyen felfedesösös játékok voltak inkáb inkákról stb...

persze elég nehéz lehet egy ilyen mert erösen "valóság hü történet alapokon" kéne nyugvania

téhát az nem sokat mond hogy nevek lesznek bene csak inka maja stb és gula alaku piramisok stb

mert ebe még sok egyedi nincs se sok alapja

ilyéneket sok más játékban is látnii

szóval én bele gondolni se akarok nagyon nehéz:D de tetszik az az elképzelés csak igy már görög római koroktól eltérnétek ....

meg aztán igazi amerikai ösvilág dzsungelekel lene teljes amit pedig 3d játékban igazán nehéz lehet visza adni szerintem (még se csinálhatok hatalmas igényü játékot)

2012. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!