Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szamitogepes jatekokkal...

Milyen szamitogepes jatekokkal jatszotok szivesen? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Elkezdem eletem 2. nagy jatekprojectjet, es nem tudom mit irjak. Elozo jatekom borzasztonagy kudarc volt (6 honap alatt 61 letoltes, 10%-os ertekeles), akik kiprobaltak, azok azt mondtak higy szepnek szep a vraf es jol ki van dolgozva, csak egyszeruen semmi ertelme. Pedig volt multi, 2 db 64 slotos 24/7-es szeroval. Csak a haverjaim mondtak hogy jo (gondolom nem akartak megserteni).

Itt jottok ti. Az otleteitekre lenne szuksegem. Kerlek valaszoljatok ezekre a kerdesekre:

1. Milyen stilusu jatekokkal szeretsz jatszani (pl FPS, RPG)?

2. A jatek minosege vagy a jatekelmeny fontosabb neked?

3. Fontos neked a multiplayer vagy elvagy a botok tarsasagaban is?

4. Fejlodos rendszer legyen benne(nyilvan rpg eseten ez alap)?

5. Valosaghu, vagy futurisztikus, esetleg multba tekinto legyen?

6. Fontos neked a 3D?

7.A te valaszaidon felul milyen otleteid vannak?


Elore is koszonom a valaszokat, ha eleg sokan valaszoltok (csak ertelmes valaszokat szamolom), akkor azok alapjan elkezdem fejleszteni. Az ertelmes valaszok automatikusan zold kezzel egyenloek, nem mintha olyan sokat erne, de most mert ne adnak?

Hozzatennem: Kellemes Unnepeket! (errol eszembejutott nagyi mondasa: kellemes a papa labszaga lehet, de meg az se :D)

[Bocsi hogy nincs ekezet, angol nyelvu telefonrol irok]


2011. dec. 26. 03:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

egy kész jó motoral jó dolgozni anyi van nektek kell ezt tudni meliyk lene jó

most hogy rosszab grafika mért melyik motor lene ez?:D

anyira rosz nem lehet

de ha szét szorjátok figylemet FPS stb k re akkor nem sok miden lesz belöle

tervezgetesetek és csináljatok vagy találjatok egy jo motort amit tudtok módostitani is ha kell

2012. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Altair felvetette a GameMaker (Yoyogames) nevű fejlesztői köürnyezetet, ami szerintem szar, de tényleg. Akkor én az UDK-ra gondoltam valamint az AltairSmooth-ra ami a saját gyártmányunk, és amúgy Altairral megbeszéltem, hogy most nincs FPS fejlesztés, mert akkor megölöm :D

(Graton voltam sziasztok!)

2012. jan. 4. 19:24
 33/34 elnyuszko válasza:
én a fantasy rpg-et szeretem jóban, de bármivel eljátszók ha annak van egy nagyon jól megírt, fordulatos története mint pl .: witcher vagy ott van a starcraft illetve a warcraft gamek (nem a wow-ra gondolok. az se rossz de nem az igazi.)
2013. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 hedzshog222 válasza:

1. Mászkálós, szabdalós stb, vagy Wow,Metin stílusú

2. Alap hogy a játék élménye .

3. Multiplayer fontosabb egy kicsit :)

4. Fejlődős

5. Fantasy ;)

6. Nem árt. Főleg ha szépen van lemodellezve.

7. IDK :)

2013. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!