Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szamitogepes jatekokkal...

Milyen szamitogepes jatekokkal jatszotok szivesen? (tobb lent)

Figyelt kérdés

Elkezdem eletem 2. nagy jatekprojectjet, es nem tudom mit irjak. Elozo jatekom borzasztonagy kudarc volt (6 honap alatt 61 letoltes, 10%-os ertekeles), akik kiprobaltak, azok azt mondtak higy szepnek szep a vraf es jol ki van dolgozva, csak egyszeruen semmi ertelme. Pedig volt multi, 2 db 64 slotos 24/7-es szeroval. Csak a haverjaim mondtak hogy jo (gondolom nem akartak megserteni).

Itt jottok ti. Az otleteitekre lenne szuksegem. Kerlek valaszoljatok ezekre a kerdesekre:

1. Milyen stilusu jatekokkal szeretsz jatszani (pl FPS, RPG)?

2. A jatek minosege vagy a jatekelmeny fontosabb neked?

3. Fontos neked a multiplayer vagy elvagy a botok tarsasagaban is?

4. Fejlodos rendszer legyen benne(nyilvan rpg eseten ez alap)?

5. Valosaghu, vagy futurisztikus, esetleg multba tekinto legyen?

6. Fontos neked a 3D?

7.A te valaszaidon felul milyen otleteid vannak?


Elore is koszonom a valaszokat, ha eleg sokan valaszoltok (csak ertelmes valaszokat szamolom), akkor azok alapjan elkezdem fejleszteni. Az ertelmes valaszok automatikusan zold kezzel egyenloek, nem mintha olyan sokat erne, de most mert ne adnak?

Hozzatennem: Kellemes Unnepeket! (errol eszembejutott nagyi mondasa: kellemes a papa labszaga lehet, de meg az se :D)

[Bocsi hogy nincs ekezet, angol nyelvu telefonrol irok]


2011. dec. 26. 03:09
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Freeeeeze most készíti a fa modelleket, én a templomokat, a chichen itzát stb :D meg lesz az, nem a legszebb lesz, de próbálunk valósághű világot elétek adni, elviselhető grafikával, változatossággal.

És a mayákról mindent tudok, amit csak lehet, sokat olvasok róluk, igaz, alapból keveset tudunk róluk, de amit csak lehet, én tudok róluk :)

Próbálkozunk. Jah és ha nem teljes mértékű 3d lenne az nagy probléma lenne? (mármint hogy nem tudod teljesen elforgatni a kamerát, de akkor is 3d

2012. jan. 2. 20:21
 22/34 anonim ***** válasza:

WOW ban elehet? csak mert én nem játszotam

akor ez nem belsönézetes lesz?

hanem felül?

hát nagoy nnem szimpik nekem mármint hogy nem lehet forgatni

sokat levesz

warcraft 3, torchligh, deathspank ha lehetne forgatni kb dupla élmény lene:P na jó nem de elég sokat számit

régebbi játékokba még nem nagoy nszámitott de ma már stratégiákba is igény...

de játéktól függ amiket soroltam blizárd féle játékokat azok jok még igy is:) csak még jobak lenének full forgatásal:P

2012. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

ja de ez amugy egy 3d motornál mért probláma? én sose értetem

rengeteg játékba nem lehet forgatni:S persze sok alapból nem jo:D tehát ez se segitene rajtuk

szóval fps ben alap hogy midenfelé tudsz nézni

és egy tipikus 1 személyes 3d rpg nél is alap a teljes körbe nézelödés

szóval mért?:)

teknikailag nehéz?

2012. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Mert ha teljesen forgatható lenne, akkor elõjönne egy bug (a karakter fejjel lefelé fordul, a feje a földön, lába az égben, és úgy is tud sétálni), de ha lesz bugfix, ami csak altairon múlik, akkor teljesen forgatható lesz :D

És amúgy igen, a wowban tényleg teljesen forgatható, de amúgy nekem a dõltött kamerás felülnézetes játék is bejön.

2012. jan. 3. 01:01
 25/34 A kérdező kommentje:

Vagy csináljuk fps nézettel? Az sokkal egyszerübb, fel is teszek egy kérdést :D

Júj, miket kérdezget ez az altair :D aszongya, van e esélyem a csajnál, mingyárt betrollkodok neki :D (am freeeeeze vagyok, de ez altair accja)

2012. jan. 3. 01:04
 26/34 A kérdező kommentje:
Ha ez így nektek is jó, akkor ez belsõ nézetes lesz, Altair meg megszivatom :D még olyan kérdése is van hogy tényleg lehet e jósolni, úristen, meg hogy megjósolták neki hogy szerelmi változás lesz az életében és megcsókolta egy csak. Tuti hogy fake, atltair meg a csajok, áhh.
2012. jan. 3. 01:39
 27/34 A kérdező kommentje:

Most olvasom miket irkálsz freeeeze, megöllek, és az nem fake kérdés!


Amúgy akkor tényleg belsõ nézetes lesz!

(capitainaltair)

Freeeeze nyald ki!

2012. jan. 3. 01:41
 28/34 The Nobody válasza:
Lehetnének benne maja istenek is és véráldozat(habár nem tudom, a maják áldoztak-e embereket)FPS, VAGY RPG lesz? lehetne benne egy olyan rész amikor elkapják a főszereplőt és fel akarják áldozni, az jól nézne ki:este,fákják stb...am az emailt nem kaptam meg
2012. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ez fergeteges, ahogy veszekszik magával :D

Ha majás lesz, akkor a főszereplő is maja lesz?

Akár az is lehetne, hogy egy ember feltalálta az időgépet, és visszament, oszt jött egy maja és bele állított egy dárdát a gépbe, ő meg ott ragadt :D

2012. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez egy fantasztikus ötlet :D majd meglátjuk. RPG lesz, de közben CapitainAltair megkezdett egy FPS-t is (Freeeeze vok megint :D, Altair lusta veletek törődni /amúgy dolgozik a játékon/), bár nem tom miért, most elvileg ez az elsődleges project!!! Nagyon nagy baj lenne ha motorváltás lenne? Gyorsabban kész lenne a játék, nem lenne tele bugokkal, viszont gyengébb grafika :'(. Ha marad a motor, akkor viszont irdatlan mennyiségű anyagot kell javítanunk (214 bug, és még el se kezdtük a játék készítését, a modeleket berakjuk, akkor láthatatlan valamelyik, meg ilyenek vannak xD)
2012. jan. 4. 17:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!