Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik böngésző a jobb? A...

Melyik böngésző a jobb? A Google Chrome vagy az Opera?

Figyelt kérdés
Melyik böngésző a gyorsabb, jobb, egyszerűbb, gördülékenyebb? A Google Chrome vagy az Opera?
2011. dec. 27. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia,


A két böngésző közül a Google Chrome-ot ajánlom, mivel az Opera nem teljesen támogatott böngészőprogram.

Sebbeségben is megelőzi a Chrome az Operát. ;)

2012. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 csacsi2 ***** válasza:

Az lehet, hogy nem támogatott, de tudod álcázni Firefoxnak, vagy másnak! Chrome- ben nagyot csalódtam, a proc-használat, a lehetőségek és egyebek (teljes összeomlás) miatt! FF 10 most egyenlőre gyors, az opera meg olyan amilyen. Most azt használom és kellemesen csalódtam benne!!! Jó úton kaladnak és nagyon sog felhasználóbarát funkciója van, bejelentkezés, Kiegészítők, kiválló testreszabhatóság. Együttműködés az op.rendszerrel, flash,adobe, ami nem mondható el a chrome -ról! Az utóbbit max portable -ben és csak szöveges oldalakra használom, mert abban tényleg a leggyorsabb!

aki szöveges olvasós annak chrome!

Aki leszedem, megoldom, konvertálom,designe, annak Fox

Aki a kettő között (+fejlesztői)annak opera!

2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez eddig szép és jó. Nekem másak voltak a tapasztalatok. Firefoxot kizárom (részemről), mert mikor nitok egy reges oldalt, nem lehet regelni, sem logginolni, mert egyből a tanusítványokkal jön. Az Operával az volt a gond, hogy mikor leszedtem egy 3 GB os RAR-t, mégegyszer le kellett mert hibásan töltötte le (CRC Adathiba, fájlok korruptak). A Chrome eddig egy letöltést sem rontott el. Amit kell azt megteszi. Minden mentett jelszót és felhasználót kíválóan kezel. Ez annyit jelent hogy nyitom pl a gyakorikerdesek.hu-t és utána semmi bejelentkezés, vagy írás, csak Enter, mert a mezők már ki vannak töltve. Még a FaceBook-on is. Pedig ott a haveromnak semmilyen böngésző nem mentette az adatokat. Gyorsaság szempontjából az Opera akk megy rendesen, ha a Turbo aktív. De az az esetek többségében inaktív, ilyenkor ugyan olyan lassú mint az Internet Explorer. A Chrome Turbo nélkül is gyors. Minden előnye megvan a többi böngészővel szemben, csak annyi hátránya van hogy némelyik oldalról nem engedi a média fájl (mp4 es video) letöltését. Ilyenkor előkapom a jó öreg IE-t és azzal megy. Viszont ez csak az én tapasztalatom. Jó tanács: szerezz be mindenféle böngészőt és válogass. De csak portable-ket, hogy ne szemeteljen.
2012. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
IE9!
2012. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

:D

Szép volt! IE9 ez lesz a megfelelő. Amennyiben barátunk az egyszerűségre hajt, Win7 van a gépen és nem érdekli semmi, csak a böngészés :DDDD

2012. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az Operát is lehet szinkronizálni,és nem tűnik el még évek múlva sem semmi,de a MAXTHON mindkettőnél sokkal jobb.Csak nem sokan ismerik.
2012. dec. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Próbáldki a Maxthon 3 mat azt használom már 1 éve és semmi nem tünikel egyszerű szerintem gyorsabb a chorme nál és egészjól testreszabható :D
2012. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!