Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Fallout3 ban eltünt a Fő...

A Fallout3 ban eltünt a Fő szál!? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az elején Megatonban colin moriarty kért pénzt(Kupakot(100-300))de nem volt. ezért csináltam a mellék küldetéseket.

Amikor kész voltam mentem a kocsmájába de sehol nem volt.

Az iskola melleti tónál muttatta a küldetés jelző de ott nem volt. (NEM SZERETNÉM ÚJRA KEZDENI) Valami ötlet hogy hogy tudok tovább menni vagy megtalálni a csávót?


2011. dec. 27. 22:16
 1/4 anonim válasza:
nem mindíg kell egy csávó után szaladni. régebben kitoltam a játékot de már nem emlékszem. youtube-on biztos találsz kijátszós videót a játékról
2011. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már kerestem De nem találtam azért kérdezem fórumon.De azért kössz.
2011. dec. 27. 23:12
 3/4 anonim válasza:
menjél tovább. csak azt mondta volna, hogy menjél el a GNR épületébe, és ott beszélj Three Dog-gal, aki megmondja neked, h segíts az enclave elleni harcban. ha nem szeretnél segíteni, akkor az apád ott van a vault 112-ben amit a smith casey's garage-ban találsz meg. ott csak fel kell venned a ruhát, és be kell ülnöd egy szimulátorba. :) ha van más kérdésed írj privátba. rongyosra játszottam már azt a játékot, tudok segíteni. ;)
2011. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. dec. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!