Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért viselkedik így a firefox...

Egerecske kérdése:

Miért viselkedik így a firefoxom? (lent)

Figyelt kérdés

Egyes oldalakon szó szerint be fagy minden. Nem elfehéredik, hanem megfagy a egész. Feladat kezelővel kitudok lépni. yutube videókat se tudok nézni, mert kb 5 másodperc után megáll a kép. (hang megy tovább)

Oldalak ahol befagy: [link] Itt csak sima net sebességet mérnék ,de befagy, (más oldalon megtudom mérni,ott nem fagy be)

aztán még ez is befagy : [link]

Nem minden oldalnál csinálja , van amit normálisan tudok használni.


2011. dec. 30. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Firistsd a flast

vagy telepitsd újra

firefoxot is frisitsd vagy újratelepit és utána felfrisit hivatalos oldalról legújab

de sok probléma miat csinálhasa

driverek beálitások...

egyéb program

virus irtót mit használsz?

2011. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Frissítések mind meg voltak.

Avastot és a Malwarebytes (pro)-t használom.

De letöltöttem az Emisoft anti-malware programot,amivel elindítottam egy keresést, eddig valami Name: Adware.Win32.Toolbar.Dealio.AMN!E1 -et talált.

4 közepes kockázat, ezt írja.

Na majd ha végzett kitörlöm, és meglátom mi lesz az eredmény.

2011. dec. 30. 12:43
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 csacsi2 ***** válasza:

Ezt próbáld meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__24..


A Dealio toolbar-t meg töröld ki rendesen a rendszerleíróbol is (futtatás: regedit)


[link]

2011. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csacsi2 ***** válasza:

firefoxnál a címsorba írd be about:config

(megígéred, hogy nagyon óvatos leszel...)

Szűrésbe írd be : dom.ipc

Majd állíts mindent falsh -ra kivéve a

dom.ipc.plugins.java.enabled; true -t!

Majd indítsd újra a firefox -ot!

[link]


Hardveres gyorsítás.

Keress egy fash videót (youtube)

Jobb klikk a lejátszón, válaszd a setting -et és a display fülön vedd ki a pipát az enable hardvare acceleration alól!

[link]

2011. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget.

Nem igen jutottam eredményre sajnos egy ideig. De google charme letöltése után minden megjavul, egyetlen oldal se akad, videók is gyorsan töltődnek. Ellőtte próbáltam operát, internet explorert, egyik se vált be, ugyan az volt a jelenség. Google charmel most minden tökéletes.

2011. dec. 30. 15:11
 7/12 csacsi2 ***** válasza:
Várd ki a végét, még nincs telepítve rá semmi, nem szemetelődött még tele és nem oly gazdag funkciókban, mellesleg a firefox volt a kérdés, ha így teszed fel akkor rengeteg ellentmondó válasz érkezett volna!
2011. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
így van,várd ki a végét,a Chromeval legalább annyi embernek van gondja,mint a Firefoxal
2011. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ok, én értem ezeket. De nincs olyan böngésző ami tip-top ra működik mindig, és gyors is és nem csak az elején hanem mindig?
2011. dec. 30. 18:55
 10/12 csacsi2 ***** válasza:

A szobádat is kitakarítod néha, úgy a gépedben, szoftverekben is rendet kell tartani, nem szabad elszemetelni.

Erre vannak megoldások, programok amikhez nem kell nagy szaktudás. Firefoz -nál a profil-adatbázis töredezik meg és ezért van hogy ha új profilt hozol létre akkor az gyors míg a régi lassú. Erre találták ki ezt a progit ami optimalizálja, újratömöríti a firefox profil fájljait.

Még telepíteni sem kell

[link]

sajnos még ez koránt sem elég, mert a régi sütik, és egyebek még mindíg lassítják. Erre nagyon jó és bevált program a CCleaner. Ehez társul egy kibővítő program ami megteszi hogy olyan dolgokat is kitöröljön amit az alap program nem!CCEnhancer -nek hívják. Csak rá kell klikkelni a Download ra és ki is bővítette a CCleaner listáját, csak ki kell pipálni a CCleaner-ben

CCEnhancer

[link]

2011. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!